3 yıl önce
3 yıl önce

Yayla, Güvenlik Güçlerine Her Koşulda “Yemek Hazır” Diyor

Yayla Agro’nun Gümüş Sponsor olarak katıldığı 3. Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi’nde sektörün dev firmaları boy gösterdi. Zorlu şartlarda görev yapan güvenlik güçlerine sağlıklı beslenme alternatifi olarak ev yemeği tadında Yemek Hazır serisini tanıtan Yayla Agro’nun zirvedeki standının ziyaretçileri arasında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da vardı.

 

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Şubesi tarafından İçişleri Bakanlığı’nın himayelerinde Milli Savunma Bakanlığı ve Savunma Sanayi Başkanlığı’nın destekleriyle 5-6 Ekim'de 3’üncüsü düzenlenen Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi (MRBS) Hacettepe Beytepe Kongre Merkezi'nde gerçekleşti. Bu yıl 110 savunma sanayi firması ve yaklaşık bin 500 ziyaretçinin katıldığı etkinlikte, alanının yetkin isimleri sınır güvenliğindeki son teknolojilerden göçmen krizine sektörü tüm yönleri ile ele aldı. 

 

Etkinliğin Gümüş Sponsoru olan Yayla Agro, 3. Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi’nde çorbadan etli kuru fasulyeye, pilavdan hoşafa kadar birbirinden lezzetli, katkısız ve koruyucusuz, soğuk zincire ihtiyaç duymadan 36 aya kadar tazeliğini ve lezzetini koruyan ev yapımı tadındaki ürünlerini tanıttı. Lezzetleri kadar hemen tüketime hazır pratikliği ile de tercih edilen Yemek Hazır ürünleri, zorlu şartlarda görev yapan güvenlik güçlerinin sağlıklı beslenmesinde önemli bir alternatif oluşturuyor. 

 

Yemek Hazır ile yoğun ilgi gören Yayla Agro’nun zirvedeki standı; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Muhsin Dere, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir gibi önemli isimleri de ağırladı. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
SON DAKİKA