3 yıl önce
3 yıl önce

Sadettin Saran ilk kitabıyla D&R İstinyePark’ta

Bu yıl kitap tutkunlarını bir kez daha bir araya getiren D&R Kitap Fuarı, tanınmış isimleri ağırlıyor. Sektöründe öncü çalışmalara imza atan başarılı iş insanı Sadettin Saran, “İçindeki Dağı Aş” isimli kitabının söyleşi ve imza gününde D&R Kitap Fuarı’nın konuğu oluyor. 9 Ekim Cumartesi günü D&R İstinyePark’ta gerçekleşecek etkinlik, saat 15.00’te başlayacak.

Türkiye genelinde düzenlenen D&R Kitap Fuarı’nda birbirinden değerli isimler, okurlarıyla buluşup söyleşi gerçekleştirerek kitaplarını imzalıyor. İlk kitabı “İçindeki Dağı Aş”ı Eylül ayında yayınlayan Sadettin Saran, 9 Ekim Cumartesi günü saat 15.00’te D&R Kitap Fuarı’nın konuğu oluyor. Saran’ın sevenleri ile söyleşi gerçekleştirip kitabını imzalayacağı etkinlik, İstinyePark ana aktivite alanında gerçekleşecek.

Saran, “İçindeki Dağı Aş” isimli kitabında kendi iş hayatını, girişimcilik deneyimlerini, kişisel tecrübelerini paylaşıyor.

Kitap hakkında

Bu kitap, zirveden manzarayı izleyen bir adamın öyküsü değil, zirveyi aklına ve kalbine inançla yerleştirmiş bir kişinin yolculuk hikâyesidir.

Hayat, önümüze engeller çıkaran, pek çok defa kayboluşlar yaşatarak yoran, arayışların ve acının hiç bitmediği kötü kurgulanmış bir oyun değil, bilakis, engelleri aştıkça haz veren, terlettikçe güçlendiren, öğreten bir yol. Ona söverek, kaderci ve karamsar bir dünya kurarak, ondan vazgeçerek nefes almaya devam etmek, kendimize yapabileceğimiz en büyük kötülük. Yaşamın varmak değil, gitmek, ilerlemek, kendi yolunda yürümek, düşünce kalkmak cesareti olduğunu biliyoruz artık. O halde sıra toparlanıp ayağa kalkmakta… Yüzünüzü neye döndüğünüz önemli, neyi seçtiğiniz, kendinize neyi ilke edindiğiniz… Şüphesiz ki “amaç” sadece kazanmak değil, kazandığını paylaşmak, “paylaşmak” bir zorunluluk değil, insani hazların en değerlisi, “değer” öğretilerimiz doğrultusunda bizlere huzur ve tatmin hissini yaşatan önemli bir yaşam unsuru, “sevgi” yaşama sıkı sıkı tutunmanın en temel motivasyonu, “hayatı amaçları tüketmeden, paylaşarak, değerler ve ilkeler doğrultusunda sevgi ile yaşayabilmek” ise şansın ta kendisi olmalı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
SON DAKİKA