2 sene önce
2 sene önce

Oyuncu Melih Özkaya: “Mesleğime olan aşkım sayesinde mutlulukla, heyecanla yapıyorum işimi”

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi “Emanet”te Ali Komiser’e hayat veren hem başarısı hem de yeteneğiyle göz dolduran yakışıklı oyuncu Melih Özkaya, kendisi, kariyeri ve dizi projesine ilişkin merak edilenleri 

MAG Haziran sayısı için anlattı. 

“Bitsin artık dediğim anlarda bile kendime iyi ki bu mesleğin içindeyim diyorum. ”

 

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi “Emanet” dizisinin başarılı oyuncusu Melih Özkaya, dizi projesine ilişkin merak edilenleri ve oyunculuğun keyifli yanlarını MAG okurları ile paylaştı. 

 

“Ali karakteri için görüşmeye gittiğimde yönetmenimiz, direkt “sen Ali komisersin” dedi. Sonrasında karakter analizini okuduğumda da bu karakterde kendimden çok şey gördüm. Dizinin prime time’da yayınlanacak olması ve tüm dünyada izlenecek olması da beni çeken en önemli unsurlardandı” diyen Melih Özkaya sözlerine şöyle devam etti: “Günlük dizilere karşı bir önyargı var. Ancak Emanet dizisi haftalık dizilerle reyting konusunda savaşacak hatta çoğu haftalık diziyi geride bırakacak grafiklere sahip. O yüzden içinde olduğum projeden çok memnunum.”

 

Dizinin kariyerine yansıyan avantajlarından söz eden Özkaya, Emanet dizisinin kendisine çok şey kattığını ve tam anlamıyla bu diziyle kendini bulduğunu söyledi.  Başarılı oyuncu, yakın gelecekte hedeflerinizde neler var sorusuna ise “ Uzun yıllar bu işi en doğru şekilde yapmak istiyorum. Şu anda geleceğe dair tek hedefim bu” şeklinde cevap verdi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login