2 sene önce
2 sene önce

Ayakkabı devi FLO, Social Media Awards’tan iki ödül birden aldı

Ayakkabı sektörünün pazar lideri FLO, sosyal medyanın en iyilerinin belirlendiği Social Media Awards Turkey 2021'de iki ödül birden aldı. Türkiye'deki tüm marka ve ajansların sosyal medya performanslarının değerlendirildiği yarışmada, başarılı markalar altın, gümüş ve bronz kategorilerinde ödüllendirildi. 

 

Marketing Türkiye ve BoomSonar tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Social Media Awards Turkey 2021 ödülleri, BoomSonar'ın “Sosyal Medya Marka Endeksi” olan SocialBrands'ın 30'dan fazla veri kriterine göre belirleniyor. Veri Analitiği Ödülleri için her yıl olduğu gibi bu yıl da 55 binden fazla sosyal medya marka hesabı SocialBrands puanlarına göre analitik olarak incelendi. FLO, SocialBrands'in Veri Analitiği Ödülleri bölümü 'ayakkabı' kategorisinde altın ödülün sahibi olarak zirveye tırmanırken,  Polaris de aynı kategoride ikinci olup gümüş ödüle layık görüldü. 

Türkiye ayakkabı sektörünün lokomotif markası olarak sosyal medyadaki performansımızla zirveye layık görülmekten gurur duyduklarını ifade eden FLO Ticari Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı Volkan Sezgin, “Son yıllarda sosyal medya gittikçe artan bir ivme ile markalar için öncelikli mecra haline geldi.  Müşterilerimize ürünlerimizi anlatabilmek, dikkatlerini çekmek, ilham vermek, kişisel deneyim sunabilmek için yoğun çaba harcıyoruz. Pandemi döneminde de tüketicilerin artan dijital medya kullanım alışkanlıklarına paralel olarak sosyal medya iletişim çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Sosyal medyada gerçekleştirdiğimiz çeşitli kampanyalarımız, tüketicilerimiz tarafından ilgiyle takip edildi. Bu alanda gösterdiğimiz başarılı performansımızla binlerce sosyal medya hesabının değerlendirildiği Social Media Awards Turkey 2021 ödüllerinde zirveye tırmanmış olmamız gerçekten gurur verici. Bundan sonra da sosyal medyayı en iyi şekilde kullanmaya gayret ederek, başta müşterilerimiz olmak üzere, herkes için değer katan fayda yaratan çalışmalar sunacağız” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login