2 sene önce
2 sene önce

Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ’dan BTP Lideri Hüseyin Baş’a Ziyaret

İstanbul Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ, Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş’ı ziyaret etti.

Ankara’daki BTP Genel Merkezi’nde yapılan görüşme samimi bir havada geçti.

Görüşmede Türkiye ve Dünya gündemini meşgul eden iç, dış ve ekonomik konular üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Ülke Meseleleri Ele Alındı

 

Parti kurmaylarının da katıldığı görüşme sonrası Hüseyin Baş ve Ümit Özdağ kısa birer açıklama yaptı.

Ümit Özdağ, “Prof. Dr. Haydar Baş Hocanın vefatından sonra başsağlığı dileklerimizi iletmiştik, ancak sayın genel başkana bizzat iletmek istedik. Kendisini ziyaret ettik. Hem başsağlığı dileklerimizi ilettik, hem de genel başkanlığını tebrik ettik. Kendisini ayrıca yeni genel merkezine taşınmasından dolayı da tebrik ettik. Türkiye ve dünya üzerine güzel bir sohbet ettik” ifadelerini kullandı.

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş da “Ümit Hocamıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kendisinin de bahsettiği gibi. Hocamızın bilgi birikimi, nezaketi, zarafeti bizi çok derinden etkiledi. Tekrar teşekkür ediyorum, vatana millete hayırlı olmasını temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Hoş Geldin Atatürk Kitabını Hediye Etti

 

Konuğuna Prof. Dr. Haydar Baş’ın Hoş Geldin Atatürk kitabını da hediye eden BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, görüşmeye ilişkin sosyal medya hesabından da, “İstanbul Milletvekili Sayın Prof. Dr. Ümit Özdağ, yeni genel merkez binamıza taşınmamız münasebetiyle hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Çok keyifli bir sohbet oldu. Kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” açıklaması yaptı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login