1 sene önce
1 sene önce

Bağışıklık Fonksiyonlarının Korunmasında New Life C 1000 Plus

Bağışıklık sisteminin güçlenmesinde çok önemli bir rol oynayan C vitamini, vücut tarafından üretilemediği için dışarıdan alınması gereken bir vitamin türü.  New Life
  C 1000 Plus, içeriğindeki Pureway C patentli C vitamini Lipid Metabolitleri, Turunçgil Bioflovonoidleri, 
Selenometiyonin (biyoyararlanımı yüksek form selenyum), Çinko Pikolinat (biyoyararlanımı yüksek form çinko) ve D vitamini içeriğiyle bağışıklık fonksiyonlarına katkıda bulunmayı hedefliyor.

 

Vücut tarafından üretilmediği ve depolanmadığı için her gün düzenli olarak dışarıdan takviye edilmesi gereken C vitamini, bağışıklığı güçlendirerek başta soğuk algınlığı olmak üzere birçok enfeksiyon hastalığına karşı vücudu koruyor. 

 

Vücutta depolanmadığı için her gün düzenli alınmalı 

 

Kiloya ve cinsiyete bağlı olarak değişse de bir yetişkinin günde ortalama 75 ile 120 miligram arasında C vitamini alması gerekiyor. Tek tablette 1000 mg C vitamini Lipit Metabolitleri  içeren New Life C 1000 Plus, kişinin günlük ihtiyacını karşılayabiliyor. New Life C 1000 Plus, bağırsak hücrelerine hızlıca nüfuz ederek uzun süreli koruma ve maksimum fayda sağlayan C Lipid Metabolite kombine bir içerikte sahip ilk ve tek bağışıklık ürünü olarak da dikkat çekiyor. 

 

 

PureWay C patentli özel formülüyle New Life C 1000 Plus, standart C vitaminlerine oranla 133 daha fazla verim sunarak bağışıklık sistemine destek veriyor.

 

C 1000 Plus ile 5 etken madde bir arada!

 

C 1000 Plus içerisinde C Vitamini Lipid Metabolitleri, Turunçgil Bioflavonoidleri, Selenometiyonin (Selenyum), Çinko Pikolinat ve D Vitamini bulunuyor.

 

C 1000 Plus, içeriğindeki C vitamini lipid metabolitleri sayesinde hücreye hızlıca girebilip dokuda daha uzun süre tutulabiliyor. C Vitamini Lipid Metabolitleri, standart form C vitaminlerine göre 133, Ester formdaki C vitaminlerine göre ise 36 daha fazla biyoyararlanım sağlıyor. 

 

5 etken maddeli içeriğiyle C 1000 Plus, bağışıklığı güçlendirmek için ihtiyaç olan tüm vitaminleri tek bir tablette sunuyor. Yüksek biyoyararlanım sağlayan C Vitamini Lipid Metabolitleri yanı sıra Turunçgil Bioflavonoidleri, çinko, selenyum ve D vitamininden oluşan bir formüle sahip olan C1000 Plus, bağışıklık için önemli etken maddelerden oluşuyor. Turunçgil Biflavanoidleri oksidasyonu engellerken ve C vitaminin emilimini de yüzde 35 oranında artırıyor. Çinkonun biyoyararlanımı yüksek formu olan çinko pikolinat, bağışıklık sistemini güçlendirme, kronik yorgunluğu azaltma gibi pek çok fayda sunuyor. Vücudun günlük ihtiyacı oranında 1000 IU miktarında D vitamini içeren C 1000 Plus, günlük alınması gereken 100 mgc’lik selenyum ihtiyacını da karşılıyor. Tabletlerin dış etmenlere karşı korunmasını sağlayan ‘Hijyenik Blister’ ambalajlı pakette sunulan C 1000 plus, şeker ve tatlandırıcı içermiyor, bağışıklık için kapsamlı bir koruma sağlamayı vaad ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login