2 sene önce
2 sene önce

Aydın serdar kuru’dan çok konuşulacak algı kitabı

Son yıllarda hayatımıza giren sıkça kullandığımız bir kelime olan "Algı" nasıl yönetilir… Uzman eğitmen, yaşam koçu ve yazar Aydın Serdar Kuru'nun 3. Kitabı "Zihin Tetikçileri" serisinin ikinci kitabı "Propaganda ve Algı Yönetimi" kitapçılardaki yerini aldı.

Siyasette, sporda, medyada ve hatta yarışma programlarında bile duymaya aşina olduğumuz "Algı oluşturma" olgusunun ne olduğunu bilimsel bir dille anlatan kitapta birbirinden iddialı alt metinler mevcut.

Algı ve propagandayı salt siyasetten ayrı olarak düşünmeyi bırakıp kendi hayatımıza da uyarlamayı anlatan kitap yazarın eğitmen yönünü de ön plana çıkararak hayatımızın algısını değiştirmeyi hedefliyor.

Kardeşi Ayça Kuru'yla birlikte "Kardeş Kitaplar" serisine devam eden Aydın Serdar Kuru ilgi gören "Zihin Tetikçileri – Algı Yönetimi ve Gerçekler" kitabının devamı niteliğindeki "Propaganda ve Algı Yönetimi" okurların beğenisine sundu.

Aydın Serdar Kuru, kardeşi sunucu ve zarafet eğitmeni Ayça Kuru'yla birlikte "Kardeş Kitaplar" serisine devam ediyor.

Televizyon sunuculuğunun yanı sıra zarafet eğitimleri, diksiyon dersleri ve etkili konuşma eğitimleri de veren Ayça Kuru "Zerafet değil Zarafet" adlı kitabıyla okurların beğenisini kazanmıştı.

Kardeşler kitaplar serisinde Aydın Serdar Kuru'nun "Propaganda ve Algı Yönetimi" kitabının ardından Ayça Kuru'nun yeni kitabıyla devam edecek. Ayça Kuru önümüzdeki dönemde "Etkili Konuşma ve diksiyon" üzerine kitabını okurlarla buluşturacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login