2 sene önce
2 sene önce

Supradyn Energy Focus Gülse Birsel Yeni Reklam Kampanyası; Supradyn Energy Focus ile Hayatın Temposuna Hazır Ol!

Basketbol ve Voleybolun Yaşam Enerjisi Sponsoru Supradyn Energy, bu kez de marka yüzü Gülse Birsel’i profesyonel sporcularla bir araya getirerek enerji dolu bir kampanyaya imza atıyor. Reklam filmlerinde Gülse Birsel, taktikleriyle hem takımı hem izleyenleri coşturuyor. 

 

Günlük hayatın koşturmacasında hem spora hem de günlük yaşamlarına zaman ayırmaya çalışan basketbol ve voleybol ligi oyuncularımıza destek, antrenör rolüyle karşımıza çıkan Gülse Birsel’den geliyor. 

 

Bayer Tüketici Sağlığı Pazarlama Direktörü Pınar Saltat, “Yeni kampanyamızda, günlük hayattaki koşturmacalarımızı eğlenceli bir şekilde ele almak istedik. Bu koşturmacaya bir de profesyonel spor hayatını ekleyen voleybol ve basketbol oyuncularımızın işi epey güç. Yoğun bir antreman temposu içerisinde bir de günlük hayattaki sorumluluklarını yerine getirmek durumundalar. Geçtiğimiz yıl Supradyn markamızla ING Basketbol Süper Ligi’nin, misli.com Sultanlar Ligi’nin ve Filenin Sultanları’nın Yaşam Enerjisi Sponsoru olduk. Sporun yaygınlaşması için attığımız bu adımla sporu hayatının bir parçası haline getiren herkesin yanındayız” dedi. 

 

Çekimleri iki gün süren Mullenlowe Istanbul imzalı iki farklı reklam filminin yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan oturuyor.  Filmlerin prodüksiyonu ise PTOT Film’e ait. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login