2 sene önce
2 sene önce

23 Nisan’a özel çocuk saatlerinde indirim

23 Nisan’a özel çocuk saatlerinde indirim

 

MediaMarkt, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel başlattığı kampanya ile mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de satışa sunduğu çocuk saatlerinde yüzde 10 indirim uyguluyor. 25 Nisan’a kadar devam edecek kampanyada farklı marka, renk ve fiyat aralıklarında ürünler bulunuyor.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, pandemi nedeniyle görkemli kutlamalardan uzak yaşansa da çocuklardaki heyecanı asla azalmıyor. Çocukların bu “heyecanından” yola çıkan Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, onların gününde sadece onlara özel indirimler başlattı. 25 Nisan tarihine kadar MediaMarkt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de geçerli olacak kampanya kapsamında çocuklara özel seçili akıllı saatlerde yüzde 10 indirim uygulanacak. 

 

Akıllı çocuk saatleri ile çocuklar güvende

Kampanyada indirime giren ürünlerden Wiky akıllı çocuk saatleri, ebeveynlerin çocuklarından daha kolay haber almaları için tasarlandı. Saatte yer alan “Çocuğum nerede?” özelliği sayesinde ebeveynler, cep telefonlarından çocuklarını anlık olarak takip edebiliyor. Aynı zamanda App Store ve Google Play üzerinden indirilebilecek “WikyS” uygulaması ile güvenli bölgeler de oluşturulabiliyor. Böylece çocuklar tanımlı bölge dışına çıktığında ebeveynlere bildirim gidebilecek.

 

Saat ile görüntülü konuşma imkanı

Wiky akıllı çocuk saatlerinde bulunan “Hızlı Arama” özelliği ile çocuklar, sadece ebeveynlerinin belirlediği kişileri diledikleri gibi arayabiliyor. Buna ek bazı modellerde bulunan kamera ile ebeveynler, akıllı saatler üzerinden çocukları ile görüntülü konuşabiliyor. 

 

Saatlerde acil durum araması da bulunuyor

Belirli modellerin üzerinde yer alan “SOS” tuşuna çocuklar 3 saniye bastığı takdirde Akıllı Çocuk Saati, önceden belirlenen kişilere ulaşana kadar 3’er kez arıyor ve bu numaralara kısa mesaj yoluyla konum gönderiyor. Akıllı çocuk saatlerinde toza ve suya dayanıklılığı belirten IP54 sertifikası da bulunuyor.

 

Çocuklar ailelerine fotoğraf gönderebilir, grup sohbeti yapabilir

Çocuklar için indirime giren akıllı saatler arasında bulunan diğer bir marka ise Alcatel. MediaMarkt Türkiye, Alcatel’in MT40X modelinin Pembe ve Mavi renkli alternatiflerini indirimli olarak satışa sunarken bu modeller de ebeveynlerin içini rahatlatacak birçok özelliğe sahip.  Yürüyen mesafeyi kaydeden, atılan adımlar ve yakılan kaloriyi sayan adımsayara ve navigasyona sahip modellerde harita üzerinde çocuklar için güvenli alan konumu koruma olanağı da bulunuyor. Buna ek ebeveynler dilerlerse çocuklarının geçmiş konum kaydını da inceleyebiliyor.

 

Alcatel MT40X modeli, üzerinde yer alan kamerayla sesli mesaj alımı ve gönderimine ek görüntülü aramaya da imkan tanıyor. Ürünün emojiyle mesajlaşma, grup sohbeti, SOS ve fotoğraf gönderme özellikleri de bulunuyor.

 

Farklı bütçelere göre ürünler MediaMarkt’ta

MediaMarkt Türkiye’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel indirim gerçekleştirdiği ürünler 809 TL’den başlarken 1709 TL’ye kadar çıkıyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login