1 sene önce
1 sene önce

Narın bereketi atelıer rebul ile evlerinize geliyor.

Yaşam alanlarına baş döndürücü kimlikler kazandıran ve kapı aralandığı anda büyüleyen koleksiyonların yaratıcısı, koku uzmanı Atelier Rebul, bu kez notalardan yayılan berekete imza atıyor.

 

Nar… Asırlardır birçok kültürde bolluk ve bereketin simgesi olan kadim meyve. Atelier Rebul, baharın gezegene bolluk ve bereket saçtığı günlerde bu kadim meyveyi tarçın ve karanfille birlikte yorumluyor ve “Bereket” kokusuyla yaşam alanlarınıza bolluk ve bereket getiriyor.

 

Mum ve çubuklu oda kokusu olarak tasarlanan yeni Bereket Kreasyonu; üst notasında narın bolluğunu limonun tazeliği ve tarçının sıcaklığıyla harmanlıyor. Bu zengin ve güçlü üst notasıyla her şeyin en güzelini hak ettiğinizi size tekrar tekrar hatırlatıyor. Orta notasında narin aromalarla tamamlanan bu kreasyon; karanfil, lezzetli ahududu ve baharın güzel enerjisini taşıyan frezya çiçeği ile enerjiyi daha da yükseltiyor. Alt notasındaki paçuli, manolya ve vanilya ile tüm sıcaklığını yaşam alanınıza yayan Bereket kokusu, içinizdeki bereket enerjisini uyandırmaya hazır. 

 

Atelier Rebul Home Exclusive Koleksiyonu’nun en yenisi olan Bereket kokusu, nara eşlik eden, bereketin bütünleyici simgeleri sıcak karanfil ve tarçınla yaşam alanlarındaki sağlık, mutluluk, sevgi ve zenginlik enerjisini yükseltiyor. Evinizde geçirdiğiniz zamanı daha da keyifli hale getirecek ritüellerinize yeni ekleyeceğiniz bereket ve bolluğun güçlü enerjisini çağırmak için Atelier Rebul Bereket Kreasyonu’nu mutlaka deneyin.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login