2 sene önce
2 sene önce

23 Nisan Etkinliklerinizi Faber-Castell ile Renklendirin, UNICEF’e yapılan desteğin bir parçası olun

Faber-Castell 23 Nisan coşkusunun paylaşıldıkça büyüyeceğinden hareketle, tüm çocukları evlerinde gerçekleştirdikleri aktivitelerini paylaşmaya davet ediyor.  

 

Çocuk Bayramı kutlamaları Rengarenk 23 Nisan ile şenleniyor!

 

Faber-Castell Rengarenk 23 Nisan etkinliklerine katılmak için yapılması gereken ise çok kolay: Çocuk Bayramı kutlamaları coşkusuyla evde yapılan resim, pano ve birbirinden güzel süslemeleri Instagram’da #Rengarenk23Nisan etiketiyle paylaşmak…    

 

#Rengarenk23Nisan etiketiyle Faber-Castell’in etkinliklerine katılanlar aynı zamanda 23 Nisan Hediye Kiti kazanma şansını da elde ediyor.

 

Faber-Castell’den yapacağınız okul alışverişlerinizle UNICEF’e yapılan desteğin bir parçası olabilirsiniz 

 

Farklı projeleriyle çocukların yaratıcılıklarını harekete geçiren Faber-Castell, dünyadaki her çocuğun kendi hayalini gerçekleştirebilmesi ve eşit şartlarda eğitim alması için ise UNICEF’e destekte bulunuyor.

 

Siz de Faber-Castell’den yapacağınız okul alışverişleri ile bu desteğin bir parçası olabilir, ihtiyaç sahibi çocukların eğitimine katkıda bulunabilirsiniz.

 

Faber-Castell’in Yaratıcılık Atölyesi’nde 23 Nisan coşkusu devam ediyor…

 

İstanbul Oyuncak Müzesi ile 24 Nisan Cumartesi günü çevrim içi olarak gerçekleştirilecek olan Faber- Castell ile Yaratıcılık Atölyesi’nde ise çocukları yine keyifli bir program bekliyor. 

 

24 Nisan Cumartesi günü saat 11.30’daİstanbul Oyuncak Müzesi’nde 360 derece sanal tur ile başlayacak olan Faber-Castell Yaratıcılık Atölyesi kapsamında, dünyanın farklı kültürlerine doğru bir yolculuğa çıkılacak ve bayram çocukların hayallerindeki gibi renklendirilecek. 

 

Yapılacak olan atölyede çocukların Kenya, Eskimo ve Kızılderili oyuncakları ile kültürleri, giyiniş ve yaşam tarzlarını daha yakından tanımaları sağlanacak.  Ardından her çocuk çeşitli kültürler ve coğrafyaları temsil eden çocukları bir araya getirerek 3 boyutlu kendi mobil ve mutlu dünyasını tasarlayacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login