3 yıl önce
3 yıl önce

Ön satışta Çetin Çetintaş rüzgarı

Türkiye’de yoga denince akla gelen ilk kişilerinden biri olan Çetin Çetintaş, “Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı” kitabının ön satışı ile rekor kırdı. 

Yoga üzerine yaptığı çalışmalar ile sevilerek takip edilen Çetin Çetintaş, merakla beklenen “Kurmanadyam” alt başlığını taşıyan “Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı” kitabı bu hafta çıkan yeni kitaplar arasında en çok satışı yaparak zirvede yerini aldı.  “Hayvanları anlamak insanın kendisini anlamasıdır” diyen Çetintaş tarih, mitoloji ve sembolizmin üzerine yaptığı araştırmalar ile kitapseverleri hayvanların dünyasına ortak ediyor.  

Çetin Çetintaş’ın sadece D&R’ın web sitesinde ön satışta olan kitabının stokları çıktığı ilk günlerde tükendi. Sevenlerinin Çetintaş’ın kitaplarına olan heyecan ve büyük beklentinin de bir göstergesi olan ön satış rakamları, genel satışta da kitabın uzun zaman çok satanlar listesinin başında olacağını gösteriyor. İlk defa hayvanlar üzerine çalışma yapan Çetintaş, sekizinci kitabında “Arketip nedir?” ve “Hayvan arketipleri insan üzerinden nasıl çalışır ve bu çalışmanın sonucunda ne uyandırır?” gibi konuları ele alıyor.

Çetin Çetintaş’ın uzun zamandan beri merakla sekizinci kitabı sadece web üzerinden satılması, ön satıştaki tüm stoklarının tükenmesi ve son gün hiç satış yapılamamasına rağmen, aynı gün kitabı çıkan Orhan Pamuk’un yeni romanının genel satışıyla başa baş gitti.  Çetintaş’ın kitabı şimdiden genel satışa çıkmadan çok satanlar listesinin başında yerini aldı. Çetin Çetintaş “Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı” kitabıyla yıllardır beraber yürüdüğü takipçilerine yenilenmenin kapılarını açıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login