3 sene önce
3 sene önce

Emma Cooper’in kaleminden unutulmayacak bir “biz olma” hikayesi

Başına gelen talihsiz bir olay sonucu hayatı neredeyse tümden değişen Melody’nin etkisinden kolay çıkılamayan duygu yüklü hikayesini anlatan “Bizim Şarkılarımız” kitapseverlerle buluştu.

 

Müzik sevgisini hayatının akışı içinde buluşturan ve başına gelen talihsiz olaylar karşısında ümidini hiçbir zaman kaybetmeyerek şarkı söyleyen Melody’nin sevgi ve umut dolu yaşamına odaklanan Emma Cooper’ın Bizim Şarkılarımız kitabı, Pena Yayınları etiketiyle raflarda yerini aldı.  

Aile temasını dokunaklı bir anlatım ve farklı duyguları harmanlayan bir olay örgüsüyle sunan Emma Cooper’ın yeni kitabı Bizim Şarkılarımız, samimi karakterlerin dünyasında yolculuğa çıkarıyor. Kalp atışını hayatın bir ritmi ve şarkısı olarak gören kitap, Melody’nin eşini talihsiz bir olay sonucu kaybettikten sonra çocukları Flynn ve Rose ile yaşama tutunma hikayesiyle her bir sayfası umut dolu yolculuğa başlıyor. Yaşama umutla tutunan bir annenin içine düştüğü zorlu durumdan çocuklarıyla birlikte aile olmanın verdiği birleştirici güç ile çıkışını sunan hikaye, sevgi dolu bir anlatımı okuruna aktarıyor.

Bizim Şarkılarımız, penayayinlari.com web sitesi ve kitap satan her yerden satın alınabilir.

 

Kitap Hakkında Övgüler

“Zekice yazılmış ve özgün bir hikaye. Önce yüreğiniz burkulacak ama sonra yeniden yürekten bakacaksınız.”  Katie Fforde

Eğlenceli, güçlü yürek burkan ve dokunaklı bir hikaye.”  Jo Thomas

“Aynı derecede güldürüp ağlatabilen bir kitap. Aşk ve kaybetmek, aile ve umutlu olmak üzerine güzel yazılmış trajik bir hikaye. Emma Cooper kesinlikle takip edeceğim yazarlar arasına girdi.”  Fiona Harper

 

 

Emma Cooper Hakkında

Emma Cooper Shropshire’da eşi ve dört çocuğuyla birlikte yaşayan eski bir öğretim görevlisidir. Emma çocukluğundan beri yazar olmak istediğinden sürekli yeni karakterler ve hikayeler kuruyor. Hayatta tutkun olduğu üç şey vardır: okumak, yazmak ve ailesi… tabii bir de müzik…peynir, pizza, filmler… Matematikte zaten hiçbir zaman iyi olmamıştı.

Pena Yayınları Hakkında

Pena Yayınları, hem gündemdeki en büyük yazarların kitaplarını Türkçe olarak yayımlayarak bir okuma ziyafeti sunmayı ve okuru geliştirmeyi hem de dünyanın en iyi yazar ve çizerlerinin çalışmalarını çocuklarla paylaşarak, onların hayal gücünü beslemeyi hedeflemektedir. Türk dilinin ulaştığı bütün coğrafyalarda, farklı kültürlerden yazar ve çizerlerin kendilerini ifade edebildiği renkli ve güvenli bir ortam yaratmak için çabalıyoruz. Çalışanlarımızın girişimciliği ve yaratıcılığı en önemli parçamız olurken yayınevimizin sürekli yeni teknolojilere ayak uydurması bizi okurlarımıza daha da yakınlaştırmaktadır.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login