3 sene önce
3 sene önce

Halı Saha Yapımında Türkiye’nin Önde Gelen Markası

Halı saha yapımı konusunda uzun yıllardan gelen tecrübenin getirdiği kalite ile halı saha çalışmaları yürüten firmamızın elde ettiği sonuçlarda; darbelere karşı direnişe ek olarak, hem estetik açıdan hem de, maçlar için ihtiyaç duyulan gerekli kalite sağlanmaktadır. Güneşe, yağmura ve UV ışınlarına maruz kaldığında herhangi bir problem yaşanmayan ve bu bağlamda çelik konstrüksiyon firmaları arasında her daim öne çıkmaktadır. Tarafımızdan yapılan suni çim halı sahaların öne çıkan ana konuları özetle bu şekildedir. Futbol sahanız için suni çim seçerken bazı konulara dikkat gösterilmelidir. Monofilament, elyaflı veya nova grama ile yapılan suni çimler tafting sıyrılmasına karşı dirençli, tekil filamanın dayanıklılığı ile daha fazla esneklik sunar, yani üzerine basıldıktan sonra orijinal görünümüne geri döner.

Açık Halı Saha Yapımı

Açık halı saha yapımı alanında Türkiye’nin her noktasında sayısız olarak başarıyla tamamladığı çalışmalarıyla öne çıkan firma, elyaflı tip suni çim başta olmak üzere diğer tüm halı saha yapımı türlerinde başarılı sonuçlar elde eder. Mükemmel maliyet-fayda ve basılmaya karşı iyi direnç, futbol maçlarının çok daha keyifli geçmesini sağlar. Firmamız, halı saha maliyeti konusunda en iyi fiyat-performans değerlerini elde eder. Futbol sahaları için suni çim üretiminde firmamız, yukarıda belirtilen ana noktaları dikkate alır. Böylelikle maçlarda daha iyi bir performansa sahip olur, aşındırıcılığı artar. Oyunculara daha fazla konfor, daha fazla top yuvarlama hızı veren direnç ve teller sunuyoruz.

Halı Saha Suni Çim

Futbol sahaları için kullanılan monofilamentlerin yüksekliği üç ölçüye göre değişir: 43, 52 ve 64 mm. Futbol sahaları için bu monofilamentlerin her biri detex dediğimiz bir unsura sahiptir. Firmamız tarafından yapılan halı saha suni çim uygulamaları en iyi sonuçları sağlar. Monofilamentler, bileşimi düşük aşındırıcılık türü “LSR” olan PE’den (polietilen) , “fibrilatlanmış ” veya “monofilaman” (MF) tutamlardan oluşan dokuma ipliklerdir. Böylece kapalı halı saha yapımı alanında uzun yıllar dayanıklı bir biçimde yapısı muhafaza edecek sonuçlar elde edilmesi mümkün hale gelir. Ülkenin her bölgesinde bir futbol sahası için uygun halı saha çalışmaları gerçekleştirilebilmektedir. Firmamız, suni çim hattında müşterilerine hızlı, kaliteli ve uygun fiyatla hizmet verebilmek için eksiksiz bir altyapıya, lojistiğe, know-how’a, futbol sahasına özel sentetik çim hattına sahiptir.

Halı Saha Maliyeti

Firmamız, kaliteli ürünlere ve tecrübeli teknik ekibi ile halı saha maliyeti konusunda yeterli tecrübeye sahiptir. Kuruluşumuz, bir futbol sahası için suni çim konusunda en dayanıklı çözümler sağlamaktadır. Polietilen lifler kullanan ve UV koruma işlemine tabi tutulan çimler, suni çim için daha uzun bir ömre ek olarak daha iyi bir görsel görünüme sahiptir. Bu hizmetlerin yanı sıra halı saha branda tamiri konusunda gerekli teknolojik alt yapısı ile halı saha için sun çim uygulamalarında sektöre yenilikçi, farklılaştırılmış ve rekabetçi çalışmalar sunar. Halı sahalar için suni çim uygulamalarında gerek amatör gerekse de profesyonel seviyelere yeterli çalışmalar üretilir. Birçok farklı amaçla kullanılabilir bu halı sahalar uzun ömürlüdür.

Çelik Konstrüksiyon Firmaları

Halı saha yapımı ve kurulumu sürecinde uzmanlaşan firmamız, ipler arasındaki tüm boşlukları en kaliteli malzeme ile doldurarak oyunculara daha fazla güvenlik ve rahatlık sağlayarak sönümleme kapasitesini arttırır. Çelik konstrüksiyon firmaları alanında, güvenilirlik, güvenlik, yüksek teknoloji ve kişiselleştirilmiş hizmet ile ulusal pazarda faaliyet gösteren, spor sahalarının uygulanmasında uzmanlaşmış bir firmayız. Şirket, işletmeniz için işlem öncesi ve sonrası tüm destekleri sağlar. Firmamızın profesyonelleri, futbol sahaları için suni çimin sunduğu garantili ve yüksek dirençli sistemler ve kurulum projeleri geliştirir. Böylece tarafımızdan gerçekleştirilen tüm projelerde, uzun ömürlü bir kullanım olanağı sağlanmış olur.

Halı Saha Maliyeti

Açık halı saha yapımı alanında, futbol sahası için suni çimin kalite standardı büyük önem taşır. Firmamız, tek tip ve kusursuz bir futbol sahası için suni çimi garanti ederek topun daha fazla kaymasını sağlar. Futbol sahası için suni çim, en yüksek kalite standartlarını izler. Tarafımızdan gerçekleştirilen halı saha uygulamalarında suni çimin lifleri, yaralanmaların önlenmesine yardımcı olan mükemmel bir amortisör oluşturan birinci kalite hammaddeden yapılmıştır. Bu tür özellikler, sporcuların sentetik çimlerde daha iyi performans göstermesini sağlar. Bu bağlamda, tüm yüksek kalite standartları karşılanırken, halı saha maliyeti açısından uygun seviyeler hedeflenir. Böylece fiyat-performans açısından başarılı sonuçlar elde edilir.

Kapalı Halı Saha Yapımı

Firmamız, futbol sahaları halı saha suni çim alanında çim uygulamaları, kurulumu, bakımı ve danışmanlığı konusunda son derece uzmanlaşmış profesyonellerden oluşan bir ekibe sahiptir. Futbol sahası için suni çim seçenekleri alanında geniş bir model skalasına sahip olmasıyla birlikte, kuruluşumuz gerek uygulama başlangıcında, gerekse de kapalı halı saha yapımı alanında en iyi sonuçların elde edilmesi için faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız, futbol antrenmanları için geliştirilen model de dahil olmak üzere futbol sahaları için farklı yükseklikte suni çim lifleri sunmaktadır. Suni çimin yerleştirilmesi büyük fark yaratır. Dolayısıyla bu bağlamda alacağınız yüksek kalite hizmet ile etkili sonuçlar elde edilmesi mümkündür.

Halı Saha Branda Tamiri

Firmamız, ileri teknoloji ve kaliteli malzemelerden oluşan suni bir çim kurulum sistemi kullanarak futbol oynama deneyimini yükseltir. Tüm bunları gerçekleştirirken, halı saha maliyeti anlamında tatmin edici sonuçlar ortaya koyar. Bu sistemde suni çim, doğal çimin dokunuşunu hissettirmek için özenle hazırlanır. Sahadaki tecrübeyi şampiyonalara ve profesyonel oyunlara uygun hale getirmek için tüm çalışmalar özenle gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra mevcut halı sahalara yönelik halı saha branda tamiri alanında da alanında deneyimli personeller ile hizmet veren firmamız, tüm halı saha uygulama, bakım ve onarım alanlarında her daim en iyi sonuçlar sağlar. Tarafımızdan gerçekleştirilen uygulamalarda hiçbir şey şansa bırakılmaz. Profesyonelce antrenman yapabilir ve maçlarınızı oynayabilirsiniz.

 

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login