3 yıl önce
3 yıl önce

“Cevap Soruda” Ersin Düzen ’in sunumuyla yakında 360’ta!

İzlerken eğlenmek, eğlenirken bilgilenmek isteyenler ekran başına! Yüzde yüz Türk formatlı bilgi yarışması “Cevap Soruda” 360 ekranlarında başlıyor.

Sunuculuğunu ekranların sevilen ismi Ersin Düzen ’in yapacağı “Cevap Soruda” yarışmasında her gün dört yarışmacı yarışacak. Final sorusunu doğru cevaplayan yarışmacı 5000 liralık ödülün sahibi olacak!

Yarışma final hariç 3 etaptan oluşacak. Her sorunun 1000 puan değerinde olduğu ilk etaptaki sorular bilgiye dayanacak. Soruların 2000 puan değerinde olduğu ikinci etapta ise yarışmacıların oldukça dikkatli olmaları gerekecek. Zira soruların cevabı verilen bilgilerin içinde gizli olacak. Üçüncü etapta ise yarışmacılardan akıl yürütmeleri ve işlem yapmaları istenecek. Bu etaptaki her soru ise 3000 puan değerinde olacak. 

Başarılı sunucu Ersin Düzen ’in soruyu okumasının ardından yarışmacıların cevabı vermek için 20 saniyeleri olacak. 3 etabın ardından en yüksek puanı alan yarışmacı finale kalacak. Günü sonuncu bitiren yarışmacı elenirken, ikinci ve üçüncü olan yarışmacılar ertesi gün tekrar yarışabilecek. 

Finale kalan yarışmacı 5000 liralık ödülü kazanmak için yarışacak! 

Final sorusunun ardından yarışmacıya cevap verip vermeyeceği sorulacak. Yarışmacı cevap vermek istemezse 1000 lira kazanıp, ertesi gün tekrar yarışma hakkı elde edecek. Şayet yanlış cevap verirse yarışmadan elenecek. Doğru cevap verdiği takdirde ise 5000 liralık ödülün sahibi olacak.

Ersin Düzen ile sözleşme imzalarken konuşan 360 Genel Yayın Yönetmeni Oğuz Altuğ Demirel   “360, insana ve hayata dokunan özgün yapımları, hayatın tüm renklerini kapsayan programlarıyla izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Geleceğin toplumunu oluşturacak olan bugünün neslinin sağlıklı ve bilinçli gelişimine karşı duyarlıyız. Bu maksatla da tamamen yerli formatlar ile oluşturduğumuz programlarımızla, onların aile kavramını, toplumsal sorumluluklarını, sağlıklı hayatın donelerini almalarına aracı oluyoruz. Ayrıca yeni neslin gelecek ve teknoloji ile olan bağını da göz önünde bulundurarak birtakım öncü denemeler de yapıyoruz. Sayın Ersin Düzen anlaşarak da gücümüze güç katmış olduk. Kendisinin ailemize katılmasından duyduğum mutluluğu dile getirmek isterim" dedi.

 

Dünyanın farklı ülkelerinde yayınlanan ve çok sevilen “Cevap Soruda” Ersin Düzen ’in sunumuyla yakında 360 ekranlarında…

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
SON DAKİKA