3 sene önce
3 sene önce

Anadolu Sigorta, Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde “juno” ile Gümüş Ödülün Sahibi Oldu

Anadolu Sigorta, global ödül organizasyonu Awards International’ın Türkiye’de ilk defa düzenlediği Turkey CX Awards 2021- Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde Ürün/Hizmet Geliştirme kategorisinde “juno” ile “Gümüş” ödül kazandı.

 

Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle sigorta sektörüne öncülük eden Anadolu Sigorta, dijital sigortacılık markası “juno- Yeni Nesil Sigortacılık” platformu ile Awards International’ın düzenlediği Turkey CX Awards 2021- Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri yarışmasında “Gümüş” ödülün sahibi oldu. Farklı sektörlerden birçok firmanın katıldığı yarışmada ‘Ürün/Hizmet Geliştirme’ kategorisinde ödüle layık görülen Anadolu Sigorta, dijital hizmet ve uygulamalarındaki üstün performansını, bir kez daha global bir ödül programında elde ettiği başarıyla taçlandırmış oldu.

Anadolu Sigorta, yeni nesil dijital sigortacılık servisi “juno” mobil uygulaması ile klasik sigortacılık anlayışından farklı bir deneyim sunarken, sigorta ürünlerini şeffaf, anlaşılır ve samimi bir dil ile tüketicilere ulaştırıyor. Tüm iş süreçlerinin uçtan uca dijital ortamda gerçekleştiğini belirten Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Abacı,  “Bugüne kadar dijital sigortacılık alanında müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran ve sektöre öncülük eden pek çok proje ve uygulama hayata geçirdik. Yeni nesil sigortacılık platformumuz “juno”da sigortacılık terimleri minimum seviyede kullanılarak, dijitale yatkın bir kullanım kolaylığı ve deneyimi sunuyoruz” dedi.

“juno”nun yeni nesle hitap eden kullanıcı dostu bir deneyim sunarken, eğlenceli ve anlaşılır bir dili olduğunu belirten Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Kerem Erberk ise, “Ağırlıklı olarak gençlere hitap eden platformumuz juno’nun klasik sigortacılıktan farklı hizmet ve servisleri, ilgi görmeye ve başarılı sonuçlara ulaşmaya devam ediyor. juno ile yakaladığımız başarıyı Türkiye’de bir ilk kez düzenlenen uluslararası ödül programı Turkey CX Awards- Türkiye Müşteri Deneyimi ödül programında tescillemekten dolayı da mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Awards International tarafından Türkiye’de ilk kez düzenlenen yarışmanın, ödül töreni 10 Haziran 2021 tarihinde gerçekleşti. 18 farklı kategoride onlarca projenin yarıştığı organizasyonda yarışmacılar kapsamlı değerlendirmelerden geçerek puanlandı. Değerlendirmeler sonucu oluşan toplam puana göre sıralama yapılarak kategoriler bazında ödüller dağıtıldı.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login