3 yıl önce
3 yıl önce

Boyner Express’le Bodrum’da 3 saatte kapıya teslimat!

Müşterilerine değer katacak yenilikçi hizmet ve projelerine hız veren Boyner bu yaz Bodrum’da bulunan müşterileri için yepyeni bir uygulama hayata geçirdi. Boyner, Ekim ayında hızlı ve yenilikçi kapıya teslimat hizmeti mottosuyla faaliyete geçirdiği Boyner Express ile şimdi de Bodrum’da 3 saatte kapıya teslimat hizmeti vermeye hazırlanıyor. boyner.com.tr’de Bodrum’a özel hazırlanan sayfa üzerinden gerçekleşecek siparişler Boyner Express ile 3 saatte Bodrum’da istenilen adrese teslim edilecek. 

İş ortağı kargo şirketlerinin sunduğu hizmetlere ek olarak kendi dağıtım ağını geçtiğimiz Ekim ayında devreye sokarak lojistik ve teslimat sektörüne de fark yaratan bir giriş yapan Boyner, şimdi de Bodrum’daki müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak bir hizmeti hayata geçiriyor. Uçtan uca eşsiz bir alışveriş deneyimi sunmak hedefiyle hayata geçirilen projelerin yeni bir adımı olan Boyner Express Bodrum, Bodrum’da yaz keyfine eşlik edecek ve müşterilerine alışveriş kolaylığı sunacak. Boyner, Bodrum’da yaz ayları boyunca “Boyner Express ile siparişleriniz 3 saatte kapınızda” mottosuyla hizmet verecek.

Deniz kenarından sipariş, Bodrum hızında teslimat!

Boyner Express ile Bodrum’daki boyner.com.tr müşterilerinin siparişleri 3 saat içinde veya müşterilerin tercih edeceği gün ve saatlerde, istediği Bodrum adresine teslim edilecek. Deniz kenarında, otelinde ya da yazlığında sevdikleriyle vakit geçirenler verdikleri siparişleri yine oldukları yerden 3 saatte teslim alabilecek, adres değişikliği yapmak mümkün olacak. Boyner yeni hizmeti ile sıcak Bodrum günlerinde alışverişi kolay ve keyifli hale getirirken Bodrum’daki Boyner müşterilerine hızlı, pratik ve eşsiz bir online alışveriş deneyimi yaşatacak. Boyner Express Bodrum’un dikkat çekici diğer bir özelliği de kadın çalışanları olacak. En az 60 kadın çalışan prensibiyle faaliyete başlayan Boyner Express’in Bodrum operasyonunda da kadın kurye ve teslimat görevlileri görev alacak.  

boyner.com.tr’de Bodrum’a özel hazırlanacak sayfada yer alan kadın giyiminden erkek giyime, çocuk giyimden genç aktif spor giyime, kozmetik ürünlerinden sandalet ve çantalara, ev dekorasyonuna kadar birçok ürün Boyner Express ile aynı gün Bodrum’daki 

Boyner müşterileriyle buluşacak. Müşteriler isterlerse Boyner’in Bodrum Midtown AVM’de bulunan mağazasından ürün değişim ya da iadesini gerçekleştirebilecek. Boyner, Bodrum Midtown mağazası ve boyner.com.tr üzerinden 3 saatte teslimat hizmeti ile yaz boyunca Bodrum’daki müşterilerine konforlu bir alışveriş imkânı sunacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
SON DAKİKA