3 yıl önce
3 yıl önce

Pazar Günleri Milliyet ile Nefes Alın

Gündeme ve yaşama dair birçok konuyu farklı bakış açılarıyla ele alan Milliyet Gazetesi bundan sonra pazar günleri “5 Gazete” ile okurları ile buluşuyor. Haftanın koşuşturmasından yorulup Pazar günü hem dinlenip hem de kaliteli zaman geçirmek isteyenlere Kültür-Sanat, Spor, Bulmaca ve Pazar ekleriyle nefes aldıracak anlar yaratıyor. 

 

Hayatın yoğun akışı içinde yepyeni içerikleri ile okuyucularına nefes alma alanları yaratan Milliyet Gazetesi, şimdi “5 gazete” ile Pazar günlerini renklendirecek. Milliyet, ana gazetesinin yanı sıra Milliyet Kültür Sanat, Milliyet Spor, Milliyet Pazar ve Milliyet Bulmaca’nın zengin içerikli sayfaları ile okuyucuların pazar günlerini kaliteli ve keyifli bir şekilde geçirmelerine imkan sunacak.

 

Gündeme dair önemli gelişmeler Milliyet ana gazetesinde yer alırken Milliyet Pazar  özel röportajları ile ses getirmeye devam edecek. Kültüre ve sanata ilgili okurlar Milliyet Kültür Sanat ile sinema, tiyatro, konser, kitap, sergi gibi etkinlikleri yakından takip edip, haftalık ajandalarını planlayabilecek. Milliyet Spor ise sporun tüm kategorilerindeki gelişmelerin yanı sıra, kulüplerin önde gelen isimleriyle yapılan röportajları, Avrupa Futbol şampiyonası ile ilgili son gelişmeleri sporseverler ile buluşturacak.  Bulmaca severlerin buluşma noktası Milliyet Bulmaca eki ise okurların zihinlerini canlandırırken ödüllü bulmacaları ile Nutuk Kitabı hediye edecek.

 

13 Mayıs Pazar gününden itibaren Milliyet Gazetesi her pazar “5 gazete” olarak ve sadece 1.25TL olarak satışa sunulacak. Ayrıca Milliyet Gazetesi Pazar günü içeriklerine dijital platformlarda Gazetelik ve Milliyet e-gazete uygulamalarından da erişilebilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
SON DAKİKA