3 sene önce
3 sene önce

Dünya Çevre Günü kapsamında “Çevre Odaklılıkla Değer Oluşturmak”

Zorlu Holding, sorumlu yatırım holdingi vizyonu, insan odaklı sistemler ve yenileyici iş modelleri odağında yenilediği ‘’Akıllı Hayat 2030’’ stratejisi çerçevesinde buluşmalar gerçekleştirmeye devam ediyor. Harvard Business Review Türkiye ile Dünya Çevre Günü kapsamında 8 Haziran’da düzenlenecek ‘’Çevre Odaklılıkla Değer Oluşturmak’’ etkinliğinde öne çıkan kavramlar ve trendler konunun farklı paydaşlarının değerli temsilcileri tarafından ele alınacak.  

 

Zorlu Holding, Akıllı Hayat 2030 vizyonu doğrultusunda, iş süreçlerindeki çevresel etkisini en aza indirmek için çalışırken, çevre konusunda farkındalık yaratacak proje ve etkinliklere imza atmaya devam ediyor. Bu kapsamda Harvard Business Review Türkiye ile her biri alanında söz sahibi olan fikir önderleri ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin de katılımıyla, 8 Haziran saat 14.00’te “Çevre Odaklılıkla Değer Oluşturmak” başlığı altında herkesin erişimine açık çevrim içi etkinliği düzenliyor.

Etkinliğin katılımcıları arasında; HBR Türkiye, Genel Yayın Yönetmeni Serdar TuranZorlu Enerji Mali İşler Genel Müdürü Elif Yener, TSKB Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aygen, The Club of Rome Eş Başkanı Sandrine Dixson-DeclèveDünya Doğayı Koruma Vakfı (WWF) Türkiye Ofisi Genel Müdürü Aslı Pasinli ve S360 Kurucusu ve Genel Müdürü Kerem Okumuş gibi önemli isimler yer alıyor.

Dünya Çevre Günü vesilesiyle düzenlenecek etkinlikte katılımcılar; “Çevre ve İş Dünyası”, “Sistem Değeri Yaratmak”, “Hedef Net Sıfır mı?”, “Sivil Toplum ile Değer Oluşturmak”“Regülasyonlar: Anlamak ve Uyum Sağlamak (Net Zero- Green Deal- Sıfır Atık)”“Sürdürülebilirlik ve Çevre: Zorlu Sorunlara Yaratıcı Çözümler (ESG-Strateji-Uygulamalar)” başlıklı birçok konuyu ele alacaklar.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login