3 yıl önce
3 yıl önce

Dünyaca Ünlü Oyuncu Jordana Brewster’ın Tercihi Türk markası!

Normalleşme sürecinde ilk yayına girecek vizyon filmlerinden biri olan ‘Hızlı ve Öfkeli 9’ün başrol oyuncusu Jordana Brewster, Türk markası kullanıyor.

 

Tasarımlarını bugün dünyaca ünlü isimlerin taşıdığı Peracas, şimdi de Amerikalı yıldız oyuncu Jordana Brewster’ın tercihi oldu.

 

Dünyada normalleşmenin başladığı bu günlerde en çok konuşulan ve sinema sektörünün yakından takip ettiği Jordana Brewster, Hızlı ve Öfkeli 9 için gerçekleştirdiği çekimlerde basın karşısında yeni ve dünyada yükselen takı markası Peracas’ı tercih etti.

 

Margherita Missoni, Carolina Santa Domingo ve geçtiğimiz aylarda yine Peracas ürünleriye poz veren Olivia Palermo’nun ardından şimdi de rol aldığı Fast and Furious (Hızlı ve Öfkeli) isimli filmle tanınan Jordana Brewster’ın seçimi oldu.

 

Sevilen oyuncu Jordana Brewster, bir çekiminde Türk markası Peracas’ın Laila salkım model küpesiyle poz verdi. Tasarımlarıyla farkını ortaya koyan genç girişimci Beyza Arman’ın markası Peracas, bugün yurtdışında ve Türkiye’de prestijli noktalarda satılan başarılı bir aksesuar markası olarak yolculuğuna devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
SON DAKİKA