3 sene önce
3 sene önce

AIESEC Türkiye’yle Gençliğin Sesi olma fırsatını kaçırma!

Dünya çapında 120 ülkede gerçekleşen YouthSpeak Forum, dünyanın en büyük gençlik organizasyonu olan AIESEC tarafından Türkiye’de ikinci defa mayıs ayında gerçekleşecek! 

Pandemi koşulları dolayısıyla çevrimiçi gerçekleşecek olan etkinliğe şimdiden 1000’den fazla kayıt bırakan Türkiye gençleri, 29-30 Mayıs tarihlerinde Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları hakkında bilgi sahibi olup atölye çalışmalarına katılacaklar.

Gençlerin, dünya sorunları adına çözüm üretmek için inisiyatif alacağı forumda UNWOMEN (Birleşmiş Milletler Cinsiyet Eşitliği ve Kadınların Güçlendirilmesi Kurumu), Mor Çatı Vakfı, Habitat Derneği, Yanındayız Derneği, GİRVAK, HENKEL Türkiye, Şişecam, Sistem Global Danışmanlık, Sizlikİş ve TEDX Konuşmacısı Pınar Kanık yer alarak kıymetli bilgilerini dinleyiciye aktaracaklar. 

2 gün sürecek olan etkinliğin ana teması olarak belirlenen Küresel Amaçlar’dan İnsana Yakışır İş ve Ekonomik Büyüme ve Toplumsal Cinsiyet Eşitliği üzerine düşünmek, aksiyona geçmek için AIESEC Türkiye tüm gençleri etkinliğe davet ediyor!
Tamamen ücretsiz olacak çevrimiçi etkinlik, gençleri değerli organizasyon ve firmalarla buluşturup etkinlik sonrasında sertifika sağlıyor. 

29-30 Mayıs tarihlerinde etkinliğin bir parçası olmak isteyen katılımcı adaylarının yapması gereken tek şey katılımcı formunu doldurmak ve gelişmelerden haberdar olmak adına ‘youthspeakturkey’ Instagram hesabını takip etmek! 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login