3 sene önce
3 sene önce

D-Resort Murat Reis Ayvalık’tan Çocuklara “Doğaya Kaçış Seyahati”

D-Resort Murat Reis Ayvalık, Gymy Kids iş birliğinde 2-12 yaş aralığındaki çocukların doğada spor yapması için “Doğaya Kaçış Seyahati”ne ev sahipliği yapıyor. 4 – 6 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek etkinlik kapsamında çocuklar hem doğada spor aktiviteleri yapacak hem de D-Resort Murat Reis Ayvalık’ta gastronomik deneyimler yaşayacak.

 

 

D-Resort Murat Reis Ayvalık, 4 – 6 Haziran tarihleri arasında çocukların spora, sanata ve doğaya yakın büyümesini önemseyen Gymy Kids iş birliğinde minik sporcuları Ayvalık’ta ağırlıyor. 3 gün sürecek “Doğaya Kaçış Seyahati” boyunca çocukları doğada sporun yanı sıra bahçede spor oyunları, sahilde sanat ve kil atölyeleri, Cunda Adası turu,  Küçükköy’de sanat turu gibi pek çok aktivite bekliyor.   

Ayvalık doğasında dolu dolu zaman geçirecek olan çocuklar, aynı zamanda öğle ve akşam yemeklerinde D-Resort Murat Reis Ayvalık’ın gastronomik lezzetlerini de tadacak. Çocuklar, kamp ateşinde buluşarak masal ve müzik dolu bir eğlence ile günü tamamlayacak. 

Çocuklar, etkinlik kapsamında geçtiğimiz yıl yangında zarar gören alanlara fidan dikerek doğanın yeninden canlanmasına da katkıda bulunacak. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login