3 yıl önce
3 yıl önce

Yaz aylarının enerjisi Squst’ın “Dont’t Move’ teklisiyle yaşanacak

Elektronik müziğin kendine özgü tınılarını yaz mevsiminin sıcak enerjisi ve ritmiyle buluşturan SQUST’ın, Duygu Yıldırım vokalistliğindeki “Don’t Move” isimli yeni teklisi Alim Yapım etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

 

Kısa süre önce çıkardıkları “Benim Ol” teklisi ile konuşulmaya ve dinlenmeye devam eden SQUST, yaz mevsiminde dillerden düşmeyecek Don’t Move isimli yeni teklisini Alim Yapım etiketiyle müzikseverlerle buluşturdu. Müziğini daha önce “Wild Wolf” ve “Hurry Up” şarkılarının remixini yapan genç yeteneklerden Serhan Can ile birlikte hazırlanan teklinin vokalistliğini de sesi ve güzelliği ile büyüleyen genç yetenek Duygu Yıldırım üstleniyor. Yeni teklinin lyrcis klibi de ilk gösterimini 21 Mayıs Cuma akşamı 21.00’de SQUST YouTube kanalında yaptı. Elektronik müziğin ritim ve hareketliliğini yazın yüksek enerjisiyle bir araya getiren Don’t Move; alternatif sound’u, dinamik beat’leri ve vurucu sözleriyle harekete geçiriyor.

 

Electro House, Future House, Club House, R&B ve Deep House müzik türlerinde performans sergileyen SQUST’ın yeni teklisi Don’t Move’un söz ve müziği kendilerine ait. Vokalde Duygu Yıldırım’ın olduğu yeni teklinin mix’i Utku Ünsal, mastering’i ise Emre Kıral imzası taşıyor.

 

SQUST’ın Duygu Yıldırım vokalistliğinde Alim Yapım etiketiyle çıkan yeni teklisi Don’t Move, tüm dijital platformlardan dinlenebilir. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login