3 sene önce
3 sene önce

Milliyet Mimarlık Dergisi sektöre dair gelişmeleri paylaşmaya devam ediyor

Milliyet Mimarlık Dergisi

sektöre dair gelişmeleri paylaşmaya devam ediyor

 

Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık Dergisi, mimarlar, iç mimarlar, yapı sektörü profesyonelleri, akademisyenler ve öğrenciler için önemli bir kaynak olmaya devam ediyor. Milliyet Mimarlık Dergisinin dördüncü sayısı 25 Nisan Pazar günü Milliyet Gazetesi ile birlikte ücretsiz olarak okurlarıyla buluşuyor.

 

Her yeni sayısı mimari ve yapı sektörü için almanak niteliği taşıyan Milliyet Mimarlık Dergisi, dördüncü sayısı ile yine mimarlık, tasarım ve kent gündemine dair birçok konu başlıklarını mercek altına alıyor. 

 

Türkiye ve dünyadaki önemli sektör gelişmeleri, kentsel tasarım projeleri, etkinlikler, söyleşi ve sektör haberlerini içeren Milliyet Mimarlık Dergisi dördüncü sayısında; küresel konut krizine karşı aktivist bir anlayışla mimari bir mücadele veren Alejandro Aravena’nın bu felsefeyi benimseyerek tasarladığı konut projelerini, ünlü mimar Gökhan Avcıoğlu’nun içinde yer aldığı GAD Foundation aracılığıyla mimarlık kültürüne önemli katkıları olan vakfın en güncel programını ve dünyadan “Huamao Sanat Eğitimi Müzesi” konularını ele alıyor. Haber konuları devamında ise, Melike Altınışık Mimarlık tarafından tasarlanan ve ileri mühendislik teknolojileriyle hayata geçirilen İstanbul'un 369 metre yüksekliğindeki fütürist “TV ve Radyo Kulesi” yanı sıra “Ağaçlarla Hür Yaşamak” gibi ağaç kovuklarından ahşap evlere uzanan gündem konularını da dördüncü sayısında işliyor. 

 

Her ayın dördüncü Pazar günü Milliyet Gazetesi ile ücretsiz dağıtılan Milliyet Mimarlık Dergisi, etkinlikler, yarışmalar ve sektörün diğer önemli haberlerine sayfalarında yer veriyor. Ayrıca Milliyet Mimarlık Dergisi’ni ay boyunca Turkcell Dergilik’te Milliyet ile birlikte okuyabilirsiniz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login