3 yıl önce
3 yıl önce

Sipay “Yılın Yükselen Fintech Markası” Seçildi

Ödeme sistemleri alanında yenilikçi yaklaşımları ve fintech sektöründeki tecrübeli ekibiyle hızlı bir ivme yakalayan Sipay, Rise of Brands’te “Yılın Yükselen Fintech Markası” seçildi. Özellikle pandemi döneminde işletmelere ve kullanıcılara hızlı ve pratik ödeme yöntemleri sunan Sipay, Avrupa, ABD ve Birleşik Arap Emirlikleri’ne de açılım yaparak faaliyet alanını genişletmeyi hedefliyor.

 

Türkiye’nin yeni nesil ödeme çözümleri sunan; dijital cüzdan, sanal POS, linkle ödeme gibi yeni nesil ödeme sistemlerini tek çatıda buluşturan finansal teknoloji şirketi Sipay, Pazarlama Türkiye’nin düzenlediği Rise of Brands Ödülleri’nde fintech alanında “Yılın Yükselen Markası” ödülüne layık görüldü. Ödüllerin halk oylamasıyla sahiplerini bulduğu törende ayrıca Sipay Genel Müdürü Semih Muşabak konuşmacı olarak yer aldı.

Sipay Genel Müdürü Semih Muşabak konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu sözleri ifade etti: “Halkın oylarıyla kazandığımız bu ödülü, başta Sipay ekibi olmak üzere iş ortaklarımız ve kullanıcılarımız sayesinde kazandık. Her yıl kazandığımız ödüllere yenilerini eklemek ekibim için çok gurur verici. İlk günkü heyecanımızla yenilikçi çözümler üreterek, Türkiye’de fintech alanına katkı sağlamaya devam edeceğiz. Sipay kurulduğundan bugüne kadar büyümemizi sağlayan herkese en içten teşekkürlerimizi sunuyorum.”

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login