3 yıl önce
3 yıl önce

The Future Healthcare 2021 Konferansı’nda satılan her bilet dikilen bir ağaca dönüşüyor

Türkiye’nin en büyük sağlık ve sağlık teknolojileri konferansı The Future Healthcare İstanbul Uluslararası Konferansı'nda, Türkiye’den ve yurt dışından sağlık sektörünün öncü isimleri bir araya gelecek. Tazefikir ve Future X Events tarafından 20-21-22-23 Mayıs 2021'de tarihi Fişekhane’de düzenlenecek konferansın avantajlı bilet satışı dönemi devam ediyor. The Future Healthcare İstanbul Uluslararası Konferansı’nın bilet satış süreci aynı zamanda, sağlıklı nesillerin yetişeceği daha yeşil bir Türkiye için yapılan “1 Bilet Eşittir 1 Ağaç” projesine dönüşüyor. Konferans için satılan her bir bilet için Ege Orman Vakfı iş birliği ile bir ağaç dikiliyor.

 

Sağlık alanındaki tüm paydaşların buluşma noktası olan The Future Healthcare İstanbul 2021 Uluslararası Konferansı, “Bilimle Heyecanlanmak, Deneyimden İlham Almak” temasıyla 20-21-22-23 Mayıs 2021’de tarihi İstanbul Fişekhane’de düzenlenecek. Değerli konuşmacılar ve panellerin yer alacağı bu önemli konferansın biletlerinde ön satış dönemi 15 Nisan’a kadar devam edecek. Konferansın biletleri ön satış döneminde 2.500 TL yerine 2.000 TL’den alınabilecek. 

 

The Future Healthcare İstanbul 2021 Uluslararası Konferansı’nın bilet satış süreci, daha yeşil bir Türkiye’nin geleceğine katkıda bulunmak için “1 Bilet Eşittir 1 Ağaç” söylemiyle bir ağaç dikme projesine dönüştürüldü. Satın alınan her bir bilet için Ege Orman Vakfı iş birliği ile bir ağaç dikiliyor. Konferansın katılımcıları aldıkları biletlerle, sağlığın geleceğinin masaya yatırılacağı panelleri izleyebilmekle birlikte Türkiye’nin ağaçlandırılmasına katkı sağlama fırsatı buluyor. 

 

Konferans hibrit bir formatta hem fiziksel katılımla hem de online olarak düzenlenecek

 

İlk olarak 2019 yılında yapılan ve alanında önemli bir boşluğu doldurarak dünya çapında bir etki yaratan konferans, 2021’de 10 binden fazla doktorun, 4 binden fazla eczacının, binlerce tıp öğrencisinin yanı sıra resmi kurumların temsilcilerinin katılımıyla yapılacak. Hibrit bir formatta hem fiziksel katılımla hem de online olarak düzenlenecek olan The Future Healthcare İstanbul 2021’de, sağlık sektörünün öncü isimleri ilham veren oturumları ile geleceğin sağlık temalarını ve trendlerini ele alacak.

 

Sağlığın geleceği konuşulacak

 

The Future Healthcare 2021’de; sağlığın geleceği ile ilgili ufuk açıcı yeni teknolojiler, çığır açan tedavi yöntemleri, CrisPR gen makası, geleceğin hastaneleri, sağlıkta yapay zeka, sanal gerçeklik, robotik uygulamalar, nano-teknoloji, kişiselleştirilmiş tıp, giyilebilir teknolojiler, büyük veri, geleceğin sağlıklı yaşam şehri, koruyucu tıp, OTC’nin geleceği, uzay tıbbı, tıp eğitimi gibi pek çok konuda değerli konuşmacılarla ilham verici oturumlar gerçekleştirilecek. Covid 19 özel oturumunda ise küresel iklim değişikliği, salgın hastalıklar ve mega trendlerin sağlığa etkisi masaya yatırılacak.

 

Prof. Melvin Samson, Prof. Dr. Richard A. Lockshin, Prof. Dr. Devrim Gözüaçık, Prof. Dr. Sinan Canan, Prof. Dr. Türker Kılıç, Prof. Dr. Murat Baş, Prof. Dr. Murat Aksoy, Prof. Dr. Oğuz Özyaral, Dr. Michael Marash, Dr. Cem Kınay,  Uzm. Dyt. ve Aktivist Dilara Koçak, Prof. Dr. Aytuğ Altundağ, Uzm. Dr. Ayça Kaya, Uzm. Dr. Enes Güler, Uzm. Dr. Bekir Çakmak, Dünya Gazetesi yazarı Vahap Munyar (moderatör) gibi birbirinden değerli isimleri ağırlayacak olan The Future Healthcare Konferansı’nın diğer konuşmacıları ve detaylı programı önümüzdeki günlerde açıklanacak. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login