3 yıl önce
3 yıl önce

Ericsson, 5G MENA 2021 Digital Symposium etkinliğinde en son 5G gelişmelerini aktaracak

Ericsson (NASDAQ:ERIC), 22 – 24 Mart 2021 tarihlerinde sanal olarak gerçekleştirilecek 5G MENA (Orta Doğu ve Afrika) 2021 Digital Symposium etkinliğinde, 5G teknolojisindeki en son gelişmeleri aktaracak. Telekom sektörü temsilcilerini, operatörleri, üreticileri ve düzenleyicilerini bir araya getirecek olan etkinlik, 5G ekosisteminin tamamını kapsıyor. 

Ericsson, şirketin Orta Doğu ve Afrika Baş Teknoloji Sorumlusu Zoran Lazarevic tarafından 22 Mart'ta gerçekleştirilen ağ dilimlemenin (network slicing) değeriyle ilgili açılış konuşmasıyla, etkinlikte yer aldı. Ayrıca, 24 Mart'ta, Ericsson Orta Doğu ve Afrika Ağ Direktörü ve 5G Lideri Usman Shahab, etkinlik kapsamında gerçekleşecek olan bağımlı ve bağımsız 5G (standalone versus non-standalone 5G) teknolojisini ele alan panele katılacak.

Ericsson, 5G'nin yüksek hızlı bağlantısı ile iletişim servis sağlayıcılarına çok sayıda kullanım alanı sunması hakkında bilgi verecek. Akıllı telefonlardan, akıllı fabrikalara kadar; 5G, toplumun daha akıllı, güvenli ve sürdürülebilir bir geleceğe doğru ilerlemesini sağlayan bir platform sunuyor.  

Ericsson'ın 5G teknolojisi, çığır açacak bağlantının sınırlarını zorlayan 5 kıtaya yayılmış 5G ağlarının bir parçası. Halihazırda, dünya genelinde Ericsson'ın, 13'ü Orta Doğu ve Afrika'da olmak üzere 82 canlı ticari 5G ağı bulunuyor.  

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login