3 yıl önce
3 yıl önce

Cyberwise’ın “Denetim Hizmetleri”nin yetkinliği uluslararası çapta belgelendi

Siber Güvenlikte hizmet çıtasını sürekli olarak yükseltmeyi hedefleyen Cyberwise, mevcut ISO 9001, ISO 27001 ve TSE sertifikasyonlarının arasına Kıta Avrupası’nın en prestijli sertifikasyonlarından CREST’i de ekledi. Cyberwise böylece “Denetim Hizmetleri”nin yetkinliğini uluslararası çapta belgeleyen ilk ve tek yerli siber güvenlik firması oldu.

 

Türkiye’nin lider siber güvenlik firması Cyberwise, Denetim Hizmetleri’nin yetkinliğini ve yüksek kalitesini CREST Sertifikasıyla uluslararası çapta belgeledi. Sızma testi, siber olay müdahalesi, tehdit istihbaratı ve Güvenlik Operasyon Merkezi (SOC) hizmetleri sağlayan kuruluşların, birçok kapsamlı değerlendirmeden geçerek aldıkları ve sadece en yüksek kalitede güvenlik testleri sunan yetkin firmaların sahip olduğu CREST Sertifikasını alan Cyberwise, müşterileri için uluslararası standartlarda en kaliteli denetim hizmetlerini ve kapsamlı siber güvenlik çözümlerini sunmaya devam ediyor.

 

Siber güvenlik alanında, danışmanlık, ürün satışı ve teknik destek hizmetlerinden oluşan, uluslararası standartlarda gerçek bir “Tek adres” iş modelini uygulayan Cyberwise’ın, CREST sertifikasını almasıyla ilgili Cyberwise Genel Müdürü Aret Kıllıoğlu şunları söyledi: “Sertifikasyonlarımızın arasına Kıta Avrupası’nın en prestijli sertifikasyonlarından CREST’i de ekleyerek, denetim hizmetlerimizin sahip olduğu teknik yetkinliği uluslararası çapta da belgeledik. Ekibimizin ortaya koyduğu özverili çalışmaların sonucu olarak denetim hizmetleri konusundaki yetkinliğimizi, kalitemizi ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunma taahhüdümüzü de desteklemiş olduk. Bu akreditasyon ile yurtdışındaki duruşumuzu güçlendirirken aynı zamanda Türkiye’de bir ilki başarmanın gururunu taşıyoruz.”

 

CREST Başkanı Ian Glover ise, “Türkiye’nin önde gelen ve en köklü siber güvenlik şirketlerinden biri olan Cyberwise'ın, CREST üyesi olarak aramıza katılmasından dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. İş süreçlerinin, veri güvenliğinin ve test metodolojilerinin titiz bir şekilde değerlendirilmesini gerektiren, dünya çapında geçerliliği kabul edilmiş CREST sertifikasyonu ile Cyberwise, sızma (penetrasyon) testlerinin yüksek kalitesini global olarak kanıtlıyor. Cyberwise CREST ile kamu ve özel sektörde artan hizmet talepleri için de önemli bir avantaj sağlıyor” dedi. 

 

Bölgesel liderlik hedefleri doğrultusunda, 2021 Şubat ayı itibariyle sektörün en önemli oyuncularından Innovera’yı da bünyesine katan Cyberwise, sunduğu çözümlerin çeşitliliğini ve ürün geliştirme kabiliyetlerini sürekli olarak geliştirerek; müşteri portföyünü genişletmeye devam ediyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login