3 yıl önce
3 yıl önce

Ünlü oyuncunun babası sokağa mı atıldı?

Meltem Miraloğlu’nun vefat eden babasının bir yıl önce görüntülendiği ortaya çıktı.

 

Ünlü ses sanatçısı ve yazar Onur Akay ve Beyaz TV magazin muhabiri Uğur Kotan, Magazin Masası YouTube Kanalı’nda magazin yorumlarına başladı. İlk bölümde “Hayat Devam Ediyor” adlı dizide “Çocuk Gelin” karakteri ile adını duyuran 34 yaşındaki Meltem Miraloğlu'nun, 2019 yılında kendisinden 48 yaş büyük bir Amerikalı ile evlenmesinin perde arkasını konuştular. Programda Miraloğlu ile ilgili merak edilen her şey açığa çıktı ve sır perdesi aralandı.
 

 

“BABASI DİLENCİLİK YAPIYORDU”

Ayrıca geçtiğimiz günlerde babasını kaybettiğini açıklayan Meltem Miraloğlu’nun babası hakkında ise şaşırtan açıklamalar yapıldı. Uğur Kotan, yaklaşık bir sene önce Meltem Miraloğlu’nun babasını görüntülediğini açıkladı. Kotan, “Meltem Miraloğlu’nun babası ile ilgili ailesinin kendisine bakmadığı ve dışarıda dilencilik yaptığına dair iddialar vardı. Biz de görüntülediğimizde iddiaların doğru olduğunu gördük. Görüntülerde yoldan geçenlerden para ve sigara istiyordu.” ifadelerini kullandı. Onur Akay ise Miraloğlu’nun babasının belli sürelerde hastanede yattığını ve ağır psikolojik sorunları olduğunu da dile getirdi. Akay, ayrıca Miraloğlu’nun sürekli eski fotoğrafları paylaştığını ve babasının vefat ettiğini bile bir buçuk ay sonra yeni gibi paylaştığını söyledi.
 

 

KOCASININ EVİNE SEVGİLİSİNİ GETİRDİ VE KOCASINI EN YAKIN ARKADAŞI İLE ALDATTI!
 

Meltem Miraloğlu verdiği bir röportajda, "Kuzenim Adem'in yanına Cordova'ya geldim ve Patrick ile tanıştım. Kendisi beni 'kızı' olarak görüp evine aldı. Patrick, iyi bir eş değil ama iyi bir baba. Evlendikten sonra baba-kız ilişkimiz değişmedi" diye konuşmuştu. Ancak Onur Akay, Miraloğlu’nun Amerika’da kuzeni olmadığını, Amerikalı eşi Patrick’e kuzeni olarak tanıttığı kişinin Amerika’ya ilk gittiğinde aşık olduğu Türk genci olduğunu açıkladı. Kocasının evine sevgilisini kuzeni olarak getirdiğini söylemesi ise herkesi şok etti. Patrick’le evliliği sürerken psikoloğunu da yedekte tuttuğunu ve gizli gizli onun la da görüştüğünü ifade eden Onur Akay, “Patrick’i en yakın arkadaşı ile aldattı” dedi. Akay, Miraloğlu’nun çok yakında psikoloğu ile evleneceğini duyduğunu da söyledi. Meltem Miraloğlu’nun Amerika’daki yaptığı evliliğini ve skandallarını ortaya çıkaran Onur Akay, tüm açıklamalarındaki kaynağının Meltem Miraloğlu olduğunu söyledi. Geçtiğimiz günlerde ise Miraloğlu ile yaptığı röportajı sesli olarak yayınlayan Akay, “Beni sürekli yalanladığı için bende yaptığım röportajda yer alan kendi sesini ve tüm açıklamalarını yayınladım.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login