3 yıl önce
3 yıl önce

Avrupa Pro Lig Sezon 2’de Türkiye’yi Nimotv 57. Alay Takımı temsil edecek!

Garena’nın amiral gemisi olan Free Fire’da Avrupa Pro Ligi Sezon 2’de bir Türk takımı Büyük Finalde yarışacak

Avrupa’nın dört bir yanından en iyileri ve profesyonel oyuncuları bir araya getiren Free Fire Avrupa Pro Ligi  Sezon 2’de Türkiye’yi temsil edecek olan NimoTV 57. Alay başarılı geçen ilk sezonu 9. sırada ve 1 Booyah! ile tamamladı.

6-7 Şubat ve 6-7 Mart arasında oynanan 24 oyunda 20 takım kıyasıya rekabet ederek yarıştı.  Büyük ödül’ün 25.000 Dolar ve 300.000 elmas olduğu turnuvada takımlar birinci olabilmek için en iyi performanslarını sergileyecek.

Kazananın Free Fire World Series’de slot hakkına sahip olacağı ligde uluslararası arenada Türkiye’yi temsil edecek NimoTV 57.Alay 2. sezonun favori takımlarından biri. 125 Türk takımı arasından başarıyla elemeleri geçen ve oyunlarda üstün performans sergileyen NimoTV 57.Alay takımı kaptanı Mr. Ceyo “2019’da da katılma hakkı kazanmıştık ancak çok heyecanlıydık o zaman. Bu sene bize verilen destek çok fazla ve hedefimiz finale kalmak! 12 takımın hepsi çok sağlam ve güçlüler, bizler de kendimize güveniyoruz. Desteğiniz bizim için çok önemli, NimoTV 57.Alay logosu ile birlikte Türk bayrağını dalgalandıracağız” dedi.

14 Mart Pazar Günü saat 14:00’te oynanacak Büyük Final’de 12 takım en iyi performanslarını sergileyecek. 

Yarışacak takımlar:

VASTOMUNDO – Portekiz

VAIXOURAR – Portekiz

BAD SMILE – Fransa

FOR UP 4 UP – Portekiz

AUTOKTONUS – Arnavutluk

ZEROZONE – İspanya

G-THREE – Yunanistan

FOR THE WIN E-SPORTS – Portekiz

NIMOTV 57.ALAY – TÜRKİYE

222 ELITE – Portekiz

AVG ALBANIA – Arnavutluk

Z4 ELITE – Portekiz

Youtube Canlı Yayını: Garena Free Fire Türkiye 

Canlı Yayın için linke tıklayınız.

*Yayın Türkçe olarak gerçekleşecektir.

Garena Free Fire Hakkında 

Sürükleyici bir mobil battle royale oyunu olan Free Fire,Garena tarafından geliştirildi ve dünya çapında yayımlandı. App Annie istatistiklerine göre 2019’da ve 2020’de dünya çapında en çok indirilen mobil oyun oldu. Ağustos 2020 itibarıyla, dünya çapında 100 milyondan fazla aktif kullanıcıyla rekor kırdı.  

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login