3 sene önce
3 sene önce

BUBA Properties Yöneticisi Banu Ergin: “Yatırımcılarımıza dolara endeksli yüksek getiri vermeyi hedefliyoruz”

Son dönemde sağlık, sigorta, tarım ve dijital iletişim alanlarında fon yatırımlarıyla dikkatleri üzerine çeken BUBA Ventures çatısı altında kurulan BUBA Properties fon yatırım şirketi, Maslak bölgesinde hayata geçirilecek olan Adozer Tower projesi ile önemli bir işbirliğine imza attı.

Projeye ilişkin bilgiler veren BUBA Properties Yöneticisi Banu Ergin, “ADOZER Tower benzersiz bir proje. Bu özel projeye yatırım yapacaklara, elde edilecek kira, satış ve işletme gelirleri üzerinden dolara endeksli düzenli getiri ödemeyi hedefliyoruz” dedi. 

Mart 2021 İstanbul, Birçok girişimi destekleyerek geniş bir yatırımcı ağını bir araya getiren BUBA Ventures çatısı altında kurulan BUBA Properties , Adozer Tower projesi ile işbirliği yapmaya karar verdi.

İstanbul’un yüksek profili ve değerleri olan Maslak bölgesinde çok seçkin bir lokasyonda hayata geçirilecek olan ADOZER Tower’ın, benzersiz bir proje olduğunu belirten BUBA Properties Yöneticisi Banu Ergin; ADOZER Tower’dan sonra, değişen ihtiyaçlara göre gelişen gayrimenkul olgusunun yeniden tanımlanacağını söyledi ve  “Bu modelin hem yeni tarz bir yaşam alanı, hem de yatırımcılar açısından cazip bir yatırım aracı oluşturacağına olan inancımız tam” dedi. 

“Projemiz içerisinde üst düzey lüks bir 5 yıldızlı otel ve markalı rezidanslar da yer alacak”

Banu Ergin sözlerine şöyle devam etti:  “Son yıllarda Maslak daha fazla yaşam alanı talebi ile ihtiyaca cevap verecek şekilde gelişiyor. Adozer projemizde yer alacak premium luxury sınıfındaki otel, buna bağlı çalışacak markalı rezidanslar, ortak çalışma alanları ile desteklenmiş ticari kurgu, yeni tip özgün bir karma proje ile bölgeye değer katacak. 

BUBA Properties Yöneticisi Banu Ergin, ADOZER Tower projesinde yer alan otel ve markalı rezidanslara, fon üzerinden yatırım yapacaklara dolar bazında, yıllık getiri sağlayan bir sistem oluşturduklarını ve yatırımcılara fon üzerinden düzenli gelir sağlamayı hedeflediklerini sözlerine ekledi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login