3 sene önce
3 sene önce

Aktif Bank’ta atama: Müşteri Deneyimi ve İletişim Grup Başkanı Gamze Numanoğlu oldu

Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası Aktif Bank’ta yeni bir yapılanma için çalışmalar başladı. Aktif Bank’ın yeni kurulan Müşteri Deneyimi ve İletişim Grubu’na Gamze Numanoğlu liderlik yapacak. 

 

Türkiye’nin en kapsamlı finansal teknolojiler ekosistemi olarak faaliyetlerini sürdüren Aktif Bank, müşteri deneyimini bir üst seviyeye taşımak ve iştirakleri dahil olmak üzere iletişim çalışmalarını daha merkezi bir yönetimle yürütmek adına yeni bir yapılanmaya gitti. Bu yaklaşım doğrultusunda kurulan Müşteri Deneyimi ve İletişim Grubu başkanlığına ise reklam, pazarlama ve iletişim sektöründe önemli deneyimlere sahip olan Gamze Numanoğlu getirildi.

 

Galatasaray Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini Fransa’da Université de Nice Sophia Antipolis’te iletişim üzerine tamamlayan Numanoğlu; 17 yıllık iş deneyiminde Euro RSCG ve Leo Burnett başta olmak üzere önemli uluslararası ajanslarda yöneticilik yaptı, Trompet Reklam Ajansı’nın Strateji ve Müşteri İlişkilerinden sorumlu kurucu ortağı oldu. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login