3 yıl önce
3 yıl önce

Çimentaş’tan Çalışanlarıyla Anlamlı Buluşma

Türkiye’nin en büyük çimento üreticileri arasında yer alan Çimentaş, geride bıraktığı köklü 70 yılını kutlarken pandemi sürecine rağmen çalışanları ile bir araya gelme fırsatını yarattı. Çalışanlarının başarılarından ve bilgi birikiminden güç alan, sektöründe öncü çalışmaları hayata geçiren Çimentaş, her yıl olduğu gibi bu yıl da geleneğini bozmadı. Çalışanlarının başarılarını kutlamak, kıdem sahiplerinin de yıllardır verdiği emekleri takdir etmek üzere bu yılki ödül törenini pandemi şartlarında alternatif bir çözümle Türkiye’nin dört bir yanından online bağlantı ile gerçekleştirdi.

 

Kıdem ödüllerinin yanısıra, iş sağlığı ve güvenliği alanında öne çıkanlar, fark yaratanlar ve CEO özel ödülü olmak üzere 3 ana kategoride 124 Çimentaş çalışanına başarılı çalışmalarından dolayı ödül verildi.

 

Çimentaş’ın büyük bir aile olduğunu belirten Çimentaş Yönetim Kurulu Başkanı Taha Aksoy, şunları söyledi: “Hiçbir başarının tesadüf olduğunu düşünmüyorum. Biz bugün şirketimizin köklü 70 yılını bu büyük Çimentaş ailesi ile kutluyorsak, bu her bir Çimentaş çalışanın emeği, özverisi ve uzmanlığı sayesindedir. Her Çimentaş çalışanının alanı ne olursa olsun sektöründe gıpta ile bakılan projelerin bir parçası olduğunu görüyorum. Ne mutlu ki emeklerimiz bir amaçta buluşuyor ve bizleri güvenle, saygıyla ve sevgiyle çalıştığımız bu çatı altında topluyor. Başarılı projelerimizi ödüllendirmeyi, birbirimizi takdir etmek ve başarılarımızı birlikte kutlamak için çok kıymetli buluyorum. Kıdem sahibi arkadaşlarımızın bizlerle uzmanlıklarını yıllarca paylaştıklarını görmek, birlikte yolumuza devam etmek çok gurur verici.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
SON DAKİKA