3 sene önce
3 sene önce

Kingston, Workflow Station ile post-prodüksiyon iş akışlarını hızlandırıyor

Modül tasarımıyla dikkat çeken Kingston Workflow Station; UHS-II SD kartları ve USB 3.2 Gen 1 hızlarını destekleyen ayrı USB, microSD ve SD "miniHub'lar" içeriyor. Dört farklı modüle kadar donatılabilen Kingston Dock birden fazla SD / microSD kartla çalışıp verilerinin hızlı ve aynı anda masaüstü veya dizüstü bilgisayara aktarmaları gereken profesyonel kullanıcılar için ideal bir ürün olarak öne çıkıyor. Workflow Station ayrıca; hem USB-A hem de USB-C bağlantılı cihazlarını destekleyen USB 3.2 Gen2 hızlarına sahip USB miniHub aracılığıyla da hızlı dosya aktarımı sağlıyor.

Hareketli ve dış çekim prodüksiyonları için ideal

Modüller ayrıca, hareket halindeki profesyoneller için hayatı çok daha kolay hale getiriyor. Dock’un ve miniHubların kolay ve ayrı ayrı taşınabilme avantajı özellikle dış çekim prodüksiyonlarını kolaylaştırıyor. Dock’a aynı anda dört taneye kadar okuyucu bağlanabiliyor ve videolar hızla aktarılabiliyor. Workflow Station ve Okuyucular, profesyonellerin post-prodüksiyon sürecine hiç olmadığı kadar çabuk geçmesini sağlayan USB 3,2 hızlarını destekliyor. Kart okuyucuların dışarıda da kullanılabilmesi ekstra esneklik kazandırıyor. Dışarıda bir yerde çekim yapılması gerektiğinde hub’ı ya da okuyucuları çantaya atıp ve birlikte verilen USB-C® kablosunu kullanarak dizüstü bilgisayara bağlamak yeterli oluyor. Cihazın modüler tasarımı, bozulabilecek herhangi bir işlevi değiştirmeyi de kolaylaştırıyor. Örneğin; modüllerden birinde bağlantı çalışmayı durdurduğunda tüm dock istasyonunu değiştirmek yerine sadece miniHub'ın kendisini değiştirmek yeterli oluyor.

 

Kingston Teknoloji Şirketi Hakkında

 

Kingston, büyük veriden dizüstü bilgisayarlara ve PC'lere, akıllı ve giyilebilir teknoloji gibi IoT tabanlı cihazlara, tasarım ve fason üretime kadar, yaşamak, çalışmak ve oyun oynamak için kullanılan çözümleri sağlamaya yardımcı olur. Dünyanın en büyük bilgisayar üreticileri ve bulut barındırma şirketleri, üretim ihtiyaçları için Kingston'a güveniyor ve bizim tutkumuz dünyanın her gün kullandığı teknolojiyi besliyor. Ürünlerimizin ötesinde büyük resmi görmek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve fark yaratan çözümler sunmak için çabalıyoruz. Kingston'ın Sizinle Nasıl Olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için Kingston.com'u ziyaret edin.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login