3 yıl önce
3 yıl önce

BtcTurk | PRO Uygulamasına Etkileşim Ödülü

Türkiye’de Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği BtcTurk, mobil uygulamalarıyla dünyanın dört bir yanındaki 2,5 milyon kullanıcısının ihtiyaç ve beklentilerine uygun hizmet sunuyor.

Bu doğrultuda BtcTurk; profesyonel kriptopara yatırımcıları için geliştirdiği BtcTurk | PRO uygulamasıyla, Insider tarafından düzenlenen ve dijital pazarlama alanındaki yeniliklere öncülük eden lider kurumların ödüllendirildiği ‘Lift Awards 2021’de ‘En yüksek etkileşim oranı’ ile ödüle layık görüldü. Değerlendirme; uygulamaların aylık aktif kullanıcı sayısı ve kullanıcılara uygulama üzerinden gönderilen bildirimlerin açılma oranları hesaplanarak yapıldı. Ödül programı kapsamında; ilk defa bir bitcoin ve kriptopara alım satım platformu, ödül almaya hak kazandı. 

BtcTurk Pazarlama Direktörü Eda Elif Özbek; “Kullanıcılarımızı, değişen gündemler ve gelişmeler konusunda hızlı ve anlık olarak bilgilendirmek bizim iş modelimiz açısından çok değerli. Insider partnerliğiyle, kullanıcılarımızın uygulamalarımızı indirdiği ilk andan itibaren kendileriyle nasıl bir etkileşim içinde olmak istediğimizi belirleyen yol haritasını oluşturduk. Kullanıcılarımıza platformun kullanımına dair iç yönlendirmeler, Bitcoin ve kriptoparalara ilişkin ihtiyaç duyabilecekleri bilgiler ve kişiselleştirilmiş kampanyalar sunabiliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla iletişimimizi, kullanıcılarımızın bizimle vakit geçirmek için uygun olduğu, ölçebildiğimiz anlarda yapmaya özen göstererek onların seçimlerine göre hareket ediyoruz. Yeni bir sektörün öncü markası olarak bu kategoride yarışmaktan ve kullanıcılarımızın etkileşimiyle ödüllendirilmekten gurur duyuyoruz” değerlendirmesinde bulundu. 

BtcTurk | PRO, her gün alım satım yapan, yatırımlarını yönlendirirken güncel piyasa verilerini anlık takip etmek isteyen, Bitcoin ve kripto para işlemi yaparken fiyat grafikleri ve teknik göstergelere bakan, karar alırken detaylı analizlere ve raporlara ihtiyaç duyan ve gelişmeleri kaçırmak istemeyen tüm profesyonel yatırımcıların kullanımı için geliştirildi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
SON DAKİKA