3 sene önce
3 sene önce

Adel Kalemcilik Online Fuar Uygulamasıyla Sektörde Bir İlke İmza Atıyor

Kırtasiye sektöründe 50 yılı aşan tecrübesi olan Adel Kalemcilik, gelenekselleşen Satış & Pazarlama Aktiviteleri’ni bu yıl 2 Mart- 9 Nisan 2021 tarihleri arasında 19 şehirde gerçekleştiriyor. Müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığını her zaman önceliği olarak belirleyen Adel Kalemcilik’in Satış & Pazarlama Aktiviteleri’nde Covid-19 ile mücadele kapsamında tüm sağlık tedbirleri en üst seviyede alınıyor. Bu kapsamda, tüm aktiviteler, tamamı güvenli turizm belgeli olan, üst seviyede hijyen önlemlerinin alındığı ve personeli rutin olarak sağlık kontrolünden geçtiği otellerde gerçekleştiriliyor. Aktivite alanına girişlerde ateş ölçümü ve HES kodu kontrolü yapılıyor. Müşterilerin randevu sistemi ile kabul edileceği aktiviteler sırasında sosyal mesafeli ve sürekli dezenfekte edilen sipariş alanları ile güvenli bir müşteri deneyimi sunuluyor.

 

Müşterilerinin ihtiyaçlarını daima ön planda tutan Adel Kalemcilik, Covid-19 pandemisiyle gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda iş yapış şeklinde de hızlı bir gelişim ve değişim sürecine girdi. Adel Kalemcilik’in bu süreçte kırtasiye bayi ve perakendecilerinin ihtiyaçlarını karşılamak adına hayata geçirdiği projelerden biri de sektörde bir ilke imza attıkları “Online Fuar” uygulaması oldu. 

 

Zorlu bir Ar-Ge süreci ile titizlikle geliştirilen “Online Fuar” çözümünde işin ihtiyaçlarını karşılayacak tüm fonksiyonlar, tek bir projede bir araya getirildi. Tüm ticari müşterilerin kullanımına sunulan “Online Fuar” ile Adel Kalemcilik, müşterilerine yüz yüze satış deneyimlerini aratmayan eksiksiz bir sipariş deneyimi sunuyor.

 

Online Fuar Kapsamında müşteriler, randevu sistemi ile randevularını oluşturduktan sonra, belirledikleri saatin hemen öncesinde sanal fuaye alanında ağırlanıyor. Burada, Adel Kalemcilik satış temsilciyle birebir ve canlı olarak sunulan sipariş deneyimi öncesi ürünleri, kampanyaları inceleme fırsatı buluyorlar. Müşteriler, randevu saatleri geldiğinde kullanıcı dostu sipariş ekranlarını, kendileriyle sesli, görüntülü ve canlı olarak ilgilenen satış temsilcisi ile eşzamanlı bir şekilde kendi cihazlarından takip ederek siparişlerini kolayca oluşturuyorlar.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login