3 yıl önce
3 yıl önce

Gelecek Partisi Batman İl Başkanı Abdulbaki Polat’tan esnafa ziyaret

Gelecek Partisi Batman İl Başkanı Abdulbaki Polat, esnaf ziyaretinde konuştu. Koronavirüs vakalarının Batman’da kötü durumda olmadığını belirten Polat, artık normalleşmeye geçilmesi gerektiğini söyledi.

Gelecek Partisi Batman İl Başkanı Abdulbaki Polat, esnafı ziyaret etti. Kafeler, çay ocaklarını, restoranları ziyaret eden Başkan Polat hükümete çağrıda bulunarak şunları söyledi: “Esnaflarımız zor durumda. Kiralar ödenemiyor, çoğu iflas eşiğinde. Hükümete çağrıda bulunuyoruz. Kapalı olan kafeler, çay ocakları, pastaneler ve düğün salonlarının kontrolü bir şekilde açılmasını talep ediyoruz. Kapalı olan iş yerleri kontrollü ve kademeli olarak açılsın. Otobüs firmaları ve minibüsler kontrollü bir şekilde gerektiği kadar yolcu almaya başlasın.”

 

“DİĞER YERLER HINCA HINÇ DOLU”

Batman’da işlerin normalleşmesi gerektiğini söyleyen Başkan Polat, AK Parti kongrelerini işaret ederek, “Diğer ortamlarda insanlar hınca hınç doluyor ama iş yerleri kapalı. Batman’ın durumu iyi. En azından kentimizde sürecin normalleşmesini talep ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
SON DAKİKA