3 yıl önce
3 yıl önce

Groupama Sigorta, Groupe PSA Türkiye ile marka kasko projelerindeki iş birliğini genişletti

Groupama Sigorta, mevcutta Peugeot ve Opel için özel olarak hazırlanmış kasko ürünlerine, Groupe PSA Türkiye’nin distribütörü olduğu diğer iki markası Citroën ve DS‘i de ekleyerek marka kasko ürün yelpazesini genişletti. Groupe PSA’ya ait araçlara özel hazırlanan PSA Kasko ürünüyle Peugeot, Opel, Citroën ve DS marka araç sahibi sigortalı müşterilerin araçları çalınma, yanma, çarpma, çarpışma ve hatalı yakıt gibi pek çok riske karşı koruma altına alınıyor. 

 

Türkiye’nin en çok satılan otomobillerinin çatı şirketi konumunda bulunan Groupe PSA Türkiye’ye özel geliştirilen PSA Kasko ürünüyle ilgili görüş bildiren Groupama Sigorta ve Groupama Hayat Genel Müdürü Philippe-Henri Burlisson, “Groupama olarak müşterilerimize özel çözümler geliştiriyor, ihtiyaçlarını karşılayan ürünler sunuyoruz. Bu anlamda, müşteri odaklı yaklaşımımızla geçtiğimiz yıllarda Peugeot ve Opel markalarına özel kasko ürünlerini geliştirmiştik. Bu yıl Groupe PSA’ya ait Citroën ve DS’i de dahil ederek hem iş birliğimizi farklı otomobil markalarında genişlettik hem de genişleyen içeriğimiz ile çok daha avantajlı bir ürün hazırladık. Bu ürünleri PSA Kasko adı altında birleştirdik” dedi. 

 

Müşteri memnuniyetinin her daim öncelikleri olduğunu vurgulayan PSA Finans Genel Müdürü Uğur Balçık da marka kasko iş ortakları Groupama Sigorta ile kapsamını genişlettikleri iş birlikleri ile müşteri talep ve beklentilerini daha geniş bir şekilde karşılayabileceklerini belirtti. Balçık sözlerine şöyle devam etti: “Groupama Sigorta ile olan yeni iş birliğimiz sayesinde müşterilerimize Grubumuzun markalarının tamamını kapsayan geniş kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunabileceğiz ve böylece müşterilerimizin eşit hizmet ve avantajlara sahip olmasını sağlayacağız” dedi.

 

Groupama Sigorta farkı ile PSA Kasko, kapsamlı bir koruma sağlıyor

 

Groupama’nın Groupe PSA’ya özel olarak hazırladığı PSA Kasko ürününü satın alan Citroën, DS, Opel ve Peugeot marka araç sahipleri, hasar durumunda araçları için yetkili servislerden güvenilir, kaliteli ve garantili hizmet alırken, “0 km Değer Koruma Teminatı” ile üç yıl boyunca çalınma ya da tam hasar (pert) durumunda aracın güncel değeri üzerinden ödeme alıyor. 

 

Ayrıca PSA Kasko kapsamında poliçe dönemi boyunca cam, far ve stop lambalarının kırılması ile ses ve görüntü sistemlerinde oluşabilecek hasarlar ilk seferde hasarsızlık indirimi etkilenmeden karşılanıyor. 

PSA Kasko poliçesini satın alanlar; yanma, çarpma, çarpışma, hırsızlık, doğal afet, hatalı yakıt konulmasından kaynaklı zararlar ve sigara yanıkları gibi pek çok konuda da araçlarını teminat altına alırken, zengin asistans teminatları ve mini onarım hizmetleri ile çözüm odaklı bir müşteri deneyimini yaşayabiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
SON DAKİKA