3 yıl önce
3 yıl önce

Onur Akay’dan Meltem Miraloğlu ile ilgili yeni bombalar!

Onur Akay canlı yayında şoke eden açıklamalar yaptı! Meltem Miraloğlu’nun geçen hafta ve bugün paylaştığı şaşırtan fotoğrafların eski olduğunu iddia etti.

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, ünlü oyuncu Meltem Miraloğlu'nun, 82 yaşındaki eşi Patrick'den ayrılarak psikoloğu John (62) ile aşk yaşamaya ve bir ailenin yanında bakıcılık yaptığını başladığını iddia etmişti. Meltem Miraloğlu cephesinden ise fotoğraflı yanıt geldi. Bakıcılık yaptığı iddia edilen ailenin yanında ayrıldığı iddia edilen kendisinden 48 yaş büyük olan 82 yaşındaki eşi Patrick’in de olması kafaları karıştırdı.

Son günlerde yazıları ile magazin gündeminden düşmeyen Onur Akay, bugün sunuculuğunu Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali’nin sunduğu magazin programı Söylemezsem Olmaz’a canlı telefon bağlantısı yaptı. Akay, “Meltem bugün bir fotoğraf paylaşmış. Geçtiğimiz hafta Meltem Miraloğlu ile yaptığım röportajı yayınlayınca da bir fotoğraf paylaşmıştı. O fotoğraflar Ocak ayında çekildi. O dönem Amerika’da dadılık yaptığını gözü ile gören aile, Meltem’in bakıcılık yaptığı aileye kocası Patrick’i babası olarak tanıttığını söyledi. Meltem sürekli kafa karıştırmak için eski fotoğrafları paylaşır ve iddiaların yalan olduğunu göstermeye uğraşır. Ben onun için zaten bana verdiği ve kendi sesinden olan o röportajdaki itirafları yayınladım. Meltem’in babası Zeynel Abidin Miraloğlu, 7 Ocak’ta vefat etti. Meltem cenazeye de gidemedi. Çünkü hâlâ green kartı yok ve eğer cenaze için Türkiye’ye gelirse bir daha Amerika’ya dönemeyecekti.” dedi.

 

Onur Akay canlı yayında şöyle devam etti:

 

“Psikolog Meltem’e seanslar yaparken âşık oldu ve evlenmek istedi. Ancak Meltem o dönem yanında kaldığı aileye, bana 60 yaşında birini mi layık gördünüz dedi. Daha sonra Patrick’le yine bu aile sayesinde tanıştı. Patrick onu evlat edinmek isteyince, psikolog da sevindi Meltem’in hem mahkeme hem de evlat edinme işleri ile uğraştı. Meltem’e avukat ve tercüman ayarladı. İşte psikoloğu ve kocasının arasındaki fotoğraf o dönemde çekildi.

 

PSİKOLOĞA EVLİLİK TEKLİFİ 

“Patrick Meltem’e evlenme teklifini edince, Meltem döndü psikoloğunu aradı ve benimle evlenir misin dedi. Yani 80 yaşında biriyle evlenen kadar 60 yaşında biri ile evlenirim dedi. Meltem psikoloğuna da çok fazla yalan söylüyordu adam o yalanları yakalamıştı ve aşık olduğu halde evlenmek istemedi. O zaman son çare Patrickin evlenme teklifini kabul etti. Meltem Yine psikoloğunu aradı bu sefer adama “nikâh şahidim olur musun?’ dedi. Onu da kabul etmedi.

 

Ayrıca Miraloğlu’nun bugün attığı fotoğrafla ilgili de gazetecilere de konuşan Onur Akay, çarpıcı detaylar anlattı. Akay, “Patrick’le son olaylar yaşanınca ki Patrick’ten de darp görmüş Meltem, psikoloğu ile plan yaptı ve çalışmak istediğini Pat’e söyleyerek o ailenin yanına girdi. O fotoğraflar çekildiğinde hala Patrick’le görüşüyordu. Şimdi psikoloğu ile birlikte olduğunu tüm eyalet konuşuyor. Karda yuvarlanıyorlar, üstü açık araba ile geziyorlarmış. O şimdi sürekli eski fotoğraflar atacaktır. Babası öldüğü dönemde zaten hâlâ 80 yaşındaki eşi Partic’in yanındaydı. Orada gözü ile gören aileler Patrick’in de Meltem’e şiddet uyguladığını ve daha önce de defalarca evden kovduğunu söylüyor. Meltem Patrick’ten umudunu kestiği için, zaten psikoloğu John’ı hep yedekte tutuyordu. Her zaman ondan yardım istiyordu. Aralarındaki geçimsizlik devam ederken Meltem çalışmak istedi. Bir nevi Patrick’ten kurtulmak için. Psikolog bunun üzerine Meltem’e çocuk bakması için o aileyi ayarladı. Aynı eyalette oldukları için Patrick de onu ziyaret ediyordu ve peşini bırakmıyordu. Mletem her an her şeyi yapabilir Grren Card için” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
SON DAKİKA