3 yıl önce
3 yıl önce

Değişimin İzinden Gidenler “Yeni Bir Yaşam”da Buluşmaya Hazırlanıyor

Pandemi sonrasındaki yeni normal düzende hayatına farklılık katmak isteyen herkesi ilkbahar ve yaz aylarında buluşturacak olan “Yeni Bir Yaşam”, özün ve sınırların keşfi için yeni bir fırsatın anahtarını sunacak. 

 

Değişimleri takip eden, sıradanlığı reddeden ve bir arayış peşinde olan herkesi aynı çatı etrafında birleştirmeye hazırlanan Yeni Bir Yaşam, doğaya dönüşün değişen tanımını yeniden yapacak. İlgi alanlarına yönelik gerçekleştireceği festivaller öncesinde organik pazarlarla Mart ayından itibaren değişimi başlatacak olan Yeni Bir Yaşam, herkesi ezber bozan akış içerisinde doğayla yeniden bir araya getirecek.

 

Pandemiyle birlikte değişen öncelikler ve ihtiyaçlara cevap vermenin yanı sıra toplu şekilde yapılan aktivitelere olan özlemi de dikkatli bir şekilde dindirecek olan Yeni Bir Yaşam Festivalleri, doğanın insana sunduğu tüm güzelliklere temiz bir sayfa açacak. Sürdürülebilirliğin farkında olan ve bu bağlamda yeni bir nefes olarak unutulan bütün eskilere de kavuşmaya fırsat sunacak olan festivaller, “doğa” ve “insan”ın yeniden uyanışının belirleyici sembolü olacak. Yeni Bir Yaşam bunun yanı sıra hedeflerinin ve getireceği değişimlerin farkındalığıyla Mart ayından itibaren kuracağı organik pazarlarla da doğayla bütünleşmeye göz kırpmaya hazırlanıyor.

 

Doğanın, Yaşamın ve İnsanın Festivalleri

 

Yaşadığını yeniden hissetmek isteyen herkesin bir araya gelerek eğleneceği, negatif enerjiden hayatın pozitif yanlarına ulaşabileceği bir ortam sunacak Yeni Bir Yaşam, özgürlük ruhuna yeniden kavuşturacak. Pandemiyle değişen ve dönüşen düşünceler için arınma ortamı da sunmaya hazırlanan Yeni Bir Yaşam, saflık ve doğallıkla birleştiren yapısı, duygu karmaşasını zihinsel bir yenilenmeye bırakacak. İnsan olmanın getirdiği en doğal hallerden biri sosyalleşme duygusunu tekrardan kazanmak isteyenlerle buluşturacak Yeni Bir Yaşam, bedenleri toprağın güçlü enerjisiyle dolduracak.

 

  

“Yeni Bir Yaşam” Unutulan Değerleri Hatırlatacak

 

Tüm katılımcılarını şehrin monotonlaşan yaşamı içerisinde rahat bir nefes alıp mekanik histen kurtarmanın hazırlıklarını yapan festival, hızlı ve kontrolsüz bir şekilde yaşanan zamanı yavaşlatacak. Anın içinde unutulan her türlü değeri hatırlatarak bir arada olma duygusunu pekiştirecek Yeni Bir Yaşam, herkesin hayatında yeni bir denge unsuru oluşturacak. “İnsan yoksa doğa vardır, doğa yoksa insan da yoktur” anlayışıyla bir şeylerin farkına varmaya olanak kılacak festival, insan ve doğa arasında köprünün temellerini sağlamlaştıracak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
SON DAKİKA