3 sene önce
3 sene önce

Onur Hareketine Katılım Sürüyor

Yaşar Aydın’ın Lideri olduğu Onur Hareketi’ne Türkiye’nin birçok bölgesinden on binlerce katılım gerçekleşti.

Erken seçim tartışmaları dillendirilmeye başlanırken, iktidar ve muhalefete de kendi içerisinden tepkiler çığ gibi büyüyor. 18 yılı aşkın süredir iktidarda bulunan Adalet ve Kalkınma Partisi’nin yanı sıra ana muhalefet partisi Cumhuriyet Halk Partisi ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki mevcut diğer partilerden de umduğunu bulamayan vatandaşlar ile kararsız seçmenler yeni bir umut peşinde. Edinilen bilgilere göre o umudun adı Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın.

ONUR HAREKETİ’NE 20 BİNE YAKIN KATILIM

Yapılan araştırmalara göre, son bir hafta içerisinde iktidar ve muhalefet partilerinin il ve ilçe teşkilatlarından İstanbul başta olmak üzere, İzmir, Mersin, Diyarbakır, Hatay, Trabzon ve birçok ilde  20 bine yakın tepkili ve küskün seçmen Onur Hareketi’ne katıldı.

“BU GÜVENİ BOŞA ÇIKARMAYACAĞIZ”

Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın ise, hareketlerine katılan vatandaşlarla ilgili, “Bu memleketin evlatlarının güvenini ve teveccühünü asla boşa çıkarmayacağız. Onların başlarını öne eğdirtmeyeceğiz. Bugüne kadar hiçbir derde deva olamayan AKP ve CHP ile onların türevleri yeni yetme partiler bu millete çare olmadı, olamayacaktır ancak Onur Hareketi ile birlikte vatandaşlarımızın rahat bir nefes alacağının güvencesini ben milletime veriyorum.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login