4 yıl önce
4 yıl önce

Tülnaz Seyhan’dan yeni albüm

Bugüne kadar yaptığı üç albüm ile müzik dünyasında hatırı sayılır bir yer edinen Tülnaz Seyhan son albümünde şiirlerini Türk Sanat Müziği ile birleştirdi.

Daha önceki albümlerinde olduğu gibi bu albümünde de tüm şarkılarının söz ve bestelerinin kendisine ait olduğunu ifade eden Tülnaz Seyhan “Günümüzde bir çok sanatçı sadece single çıkartırken ben yaklaşık 1,5 yıl içinde 3 albüm yaptım. Albümlerimi dinleyen bir çok müziksever taş plak tadı aldıklarını söylediler. Böyle bir övgü almaktan dolayı çok mutluyum. Albümlerindeki şarkılarım içerisinde Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk için yapmış olduğum şarkının ayrı bir önemi var. Bugün biz burada özgürce yaşıyorsak bunu Atatürk’e borçluyuz.” dedi.

Müzik kariyerimdeki en büyük amacım bestelerimle anılmak diyen Tülnaz Seyhan “Her bestem benim bir çocuğum gibi. Müziğin mutfağında olan birisi olarak bestelerimin ön planda olması beni mutlu ediyor. Devamlı yeni bir şeyler üretiyorum ve bu ürettiklerimi sanatçı dostlarımla paylaşmaktan da büyük haz alıyorum. Şarkılarımı dinleyen müzikseverlerin bazıları şarkılarımda ‘taş plak’ tadı aldıklarını bazı müziksever dostlarım da şarkılarınızda ‘Yeşilçam esintisi’ tadı alıyoruz diyerek memnuniyetlerini dile getirdiklerinde bende gerçekten çok mutlu oluyorum ” diyerek açıklamalarını tamamladı.

BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

 

 

Paylaşın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
SON DAKİKA