2 sene önce
2 sene önce

ATP ve BUPA Acıbadem Sigorta’dan çalışan yan haklarını esneten platform!

ATP ve BUPA Acıbadem Sigorta işbirliği ile hayat bulan senCard Esnek Yan Haklar Platformu, çalışanların diledikleri yan hakkı seçmelerine imkan tanıyor. 

 

İnsan Kaynakları departmanları tarafından yönetilen platform, çalışana servis hakkını satıp kendi aracına benzin alma opsiyonundan, spor salonu üyeliği veya market çekine kadar onlarca ayrıcalıktan dilediğini seçme fırsatı sunuluyor.

 

Türkiye’nin global markaların arkasındaki gücü ve yazılım sektörünün önde gelen şirketlerinden ATP ve sağlık sigortası sektörünün önde gelen şirketlerinden BUPA Acıbadem Sigorta A.Ş. (Acıbadem Sigorta) arasında gerçekleştirilen işbirliği ile şirketlerin çalışanlara sundukları yan hakları yönetebilmelerini sağlayan ve  çalışanların yan haklarını diledikleri gibi seçmelerine imkan tanıyan senCard Esnek Yan Haklar Platformu geliştirilerek kullanıma sunulmaya başlandı.

 

Sistem tasarımını ve teknoloji altyapısını ATP’nin gerçekleştirdiği, BUPA Acıbadem Sigorta’nın iş geliştirme, pazarlama, geniş müşteri portföyü kapsamında satış ve kullanıcı desteğini sağladığı platform, şirketlerin çalışanlara sağladıkları yan hakların yönetimini kolaylaştırırken, çalışanlara da kendi ihtiyaçlarına göre yan haklarını seçme imkanı tanıyor. Şirketlerin İnsan Kaynakları departmanları tarafından yönetilecek ve çalışanlar tarafından kullanılacak olan senCard Esnek Yan Haklar Platformu sayesinde şirketler ve çalışanlar yan hakların toplam değerini görme imkanına kavuşacak, yan hakların sayısı artabilecek ve çeşitlendirilebilecekler.

 

Hayata geçirilen yeni platforma dair değerlendirmelerde bulunan ATP CEO’su Ümit Cinali, şunları söyledi: “BUPA Acıbadem Sigorta ile beraber hayata geçirdiğimiz senCard Esnek Yan Haklar Platformu sayesinde çalışanlara tanınan yan haklarda yeni bir dönemi başlattık. Ata Grubu’nun geçmiş tecrübelerinden de yararlanarak oluşturduğumuz platform sayesinde çalışanlar kendilerine verilen yan hakları seçme imkânına kavuşmuş olurken, yan hakların yönetim zorluklarını da ortadan kaldırmış oluyoruz. Şirketlere ve İnsan Kaynakları departmanlarına, çalışanlara sağlanan yan hakların en verimli şekilde yönetilebilmesi için çok güçlü bir araç geliştirdiğimizi söyleyebilirim. Çalışanlar, şirketin sağladığı limitler çerçevesinde platformda sunulan   pazaryeri üzerinden spor salonu üyeliğinden kreşe, market çekinden kendi aracına benzin alma seçeneğine kadar birçok yan hakkı alıp satabiliyor olacaklar. Çalışanlar sadece ücretlerini değil aynı zamanda şirketinin kendilerine sağladığı toplam yan hakların ne kadar olduğunu görüyor olacaklar. Platformun çalışan bağlılığı üzerinde de önemli bir iyileşme sağlayacaktır.” 

 

Acıbadem Sigorta iş ortaklığı ve senCard Esnek Yan Haklar Platformu ile büyük potansiyele sahip yeni bir pazara girdiklerini ve kuvvetli bir satış kanalı üzerinden müşterilere ulaşılacağını belirten Ümit Cinali, “Amacımız, diğer teknolojilerimizde olduğu gibi bu platformun da global pazarlara taşınması ve Türkiye’de geliştirdiğimiz ürünün dünyada da kullanılır hale getirmektir.” dedi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login