2 sene önce
2 sene önce

Yılın uzaktan eğitim çözümü ödülünü ViewSonic, myViewBoard ekosistemi ile kazandı.

Küresel eğitim pazarını en iyilerini belirleyen EdTech Breakthrough, üçüncü defa sahiplerini buldu. 17 ülkeden 2 binin üzerinde adayın katıldığı programda, “Yılın Genel Çevrimiçi Öğrenme Çözümü” ödülünü ViewSonic, myViewBoard ekosistemi ile kazandı.

ViewSonic, myViewBoard ekosistemi ile küresel eğitim teknolojisi pazarındaki en iyi şirketleri ve çözümleri belirleyen EdTech Breakthrough Awards’da “Yılın Genel Çevrimiçi Öğrenme Çözümü” ödülünün sahibi oldu. 

Dünya genelinde 17'den fazla farklı ülkeden 2 binden fazla adayın katıldığı program, myViewBoard Classroom'u sahip olduğu toplam özelliklerle değerlendirerek, genel kategoride birinci seçti. EdTech Breakthrough Awards, birçok alanda eğitim teknolojilerini değerlendirerek yeniliği, çalışmayı ve başarıyı takdir etmeyi amaçlıyor.

Hibrit çözüm

ViewSonic'in eğitim ekosistemi myViewBoard Classroom, öğrencilerin örgün ve uzaktan eğitim ortamları arasında denge kurmasını sağlayan araçlar ve uygulamalar sunuyor. Hem uzaktan hem de sınıfta öğrenme ortamları için geliştirilen ViewSonic myViewBoard Classroom, dijital ortamda gerçek sınıfın ikizini yaratmayı sağlayarak hibrit eğitim modellerini destekliyor. myViewBoard Classroom ile öğretmenler, sınıf içeriği, etkileşimli dersler ve katılımı teşvik edici, güvenli ve kullanımı kolay bir platforma sahip oluyor.

myViewBoard Classroom, öğrencilerin sınıfta veya uzaktan bir öğretmenle etkileşim kurmasını sağlayan bir dijital tahtanın yanı sıra, derslerin daha sonra görüntülemek ve notları aktarmak için kaydedilmesine de olanak sağlıyor. Platform, öğrencilerin öğretmenleri görmelerine ve aynı zamanda mahremiyetlerini korumalarına olanak tanıyan, tek yönlü bir video akışı ile öğretmenlerin sınıfı kontrol etmesine, yönetmesine ve yönlendirmesine izin veren sınıf yönetimi ve daha da önemlisi güvenli bir öğrenme alanı içeriyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login