2 sene önce
2 sene önce

Sosyal Medya fenomenleri İstanbul Cevahir’de “Yeri ve Zamanı” dedi

Duygularda büyük değişimlere yol açan pandemi sürecinde fiziksel ve psikolojik olarak zor günler geçirenler için kaçış noktası olan İstanbul Cevahir, “Yeri ve Zamanı”nda kontrollü olarak buluşmak isteyenlere yeni fırsatlar sunuyor. 

 

Son bir buçuk yılda kaybedilen fiziki alışkanlıkları tekrardan hatırlatmak adına “Yeri ve Zamanı” diyerek İstanbul Cevahir’e gelen Ece TuncelYağmur KarabalUğur Şengül ve Fuat Sarıgül İstanbul Cevahir’de alışveriş yaparak, pandemi ile unutulan alışkanlıkları tekrardan hatırlatmak için insanları rahat ve hijyen dolu bir alışverişe davet ediyor.  

 

Pandemi döneminde evdeki monoton yaşamdan bunalan ve bir kaçış noktası arayan fenomenler İstanbul Cevahir’de özledikleri yaşama kavuştular. Tekrar eden davranışlarından uzaklaşarak İstanbul Cevahir’de ihtiyaçlarını karşılayarak spor kıyafetlerinden ayakkabıya, makyaj malzemelerinden market ihtiyacına kadar birçok farklı kategoride alışveriş yapan fenomenler, deneyimlerini sosyal medya hesaplarına taşıyarak takipçilerini de bu heyecana ortak ettiler. Birbirinden farklı alanda tanınmış fenomenler, keyifli ve rahat alışverişi özlediklerini, kendilerini yenilenmiş hissettiklerini ifade ederek, normalleşme sürecinde güvenli alıveriş heyecanını yaşamak için tüm herkesi sevdikleriyle birlikte İstanbul Cevahir’e çağırıyor.  

 

 

Sevdikleriyle hoşça vakit geçirip ruhsal açıdan rahatlamak isteyenlerin öncü buluşma noktalarından olan İstanbul Cevahir, pandemi döneminin yalnızlaşan bireylerine duygusal anlamda “sarılma” fırsatı veriyor. Hayal kırıklıkları ve moral bozukluğuyla başa çıkmak için Yeri ve Zamanı sloganıyla yeniden bir arada olmaya ve geleceğe umutla bakmaya ziyaretçilerini çağıran İstanbul Cevahir, alınan üst düzey hijyen önlemleriyle evlerde yalnızlaşan bireyleri yeni bir döngünün başlangıcında söz sahibi olmaya çağırıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login