2 sene önce
2 sene önce

Dünya Selfie Günü’nde OPPO Reno5 Serisi ile Fark Yaratın

Ön kameralarda yüksek çözünürlük oranlarına sahip OPPO Reno5 Serisi Dünya Selfie Günü'nde en kaliteli ve en eğlenceli fotoğrafları çekmenize ve sosyal medyanızda fark yaratmanıza yardımcı olacak.

 

 Dünyanın önde gelen lider akıllı ürün markası OPPO'nun Reno5 Serisi'nde yer alan Reno5 ve Reno5 Lite modelleri sahip olduğu üstün kamera özellikleriyle Dünya Selfie Günü'nde en kaliteli ve en eğlenceli fotoğrafları çekmenize ve sosyal medyanızda fark yaratmanıza yardımcı olacak. 

 

Ön kamerada 44 MP gibi yüksek bir çözünürlüğe sahip Reno5 modeli ile oldukça eğlenceli selfieler çekmeniz mümkün. Portre fotoğraf ve yapay zeka destekli portreler çekmenize imkan sunan Reno5 modeli, Gece Modu özelliği ile ışığın düşük olduğu ortamlarda bile en iyi selfieleri elde etmenize olanak sağlıyor. Fotoğrafların yanı sıra video çekimi de yapabileceğiniz Reno5 modelinin ön kamerası ağır çekim ve hızlandırılmış çekim gibi seçenekleri de sizlere sunuyor. 

 

Reno5 Lite modelinin ise önde bulunan 32MP çözünürlüğündeki kamerası mükemmel portreler çekmenize olanak sunarken, selfie güzelleştirme özelliği kusurları otomatik olarak gideriyor, cilt dokusunu bozmuyor ve kullanıcının ten rengini ayarlayarak daha net ve parlak fotoğraflar sunuyor. Reno5 Lite'ın ön kamerasıyla ayrıca hızlandırılmış video çekimleri de yapabilirsiniz.

 

Selfie çekmeyi sevenler için oldukça başarılı özelliklerle birlikte gelen Reno5 Serisi, iki perspektifi tek seferde yakalamanın yeni bir yolunu sunuyor. Çift Görüntülü Video özelliği hem ön hem de arka kameralardan aynı anda kayıt yapabiliyor. Bir yandan arka kamerayla etrafınızı çekerken diğer yandan ön kameranın da yüzünüzdeki heyecanı ölümsüzleştirdiği anı tek bir ekranda görebilir, bunu sosyal medyanızda paylaştığınızda arkadaşlarınız arasında fark yaratabilirsiniz. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login