2 sene önce
2 sene önce

Uraz Kaygılaroğlu ile Babalar Günü’nde Limitsiz Sevgi

Başarılı oyunculuğuyla birlikte, kızı ile olan güçlü, sevgi dolu ilişkisiyle de dikkatleri üzerine çeken ve kendine hayran bırakan Uraz KaygılaroğluBosch Ev Aletleri’nin Babalar Günü dijital projesinde bugünün heyecanını sınırsızca yaşıyor. Bu özel günde, dağınıklıktan hiç hoşlanmayan ve tam bir gurme olan kızının ziyaretine heyecanla hazırlanan ünlü oyuncu, evi mis gibi yapıyor, farklı lezzetlere imza atıyor ve tüm hazırlıkları keyifle tamamlıyor.  

 

‘Bi' Başladın mı Duramazsın’ sloganıyla limitsiz temizlik keyfini sunan Bosch Unlimited Serie I 6 Kablosuz Dikey Süpürge’yle evi keyifle bu özel güne hazırlayan bir babanın heyecanına yer verilen dijital kampanyada, babalar ve çocuklar arasındaki limitsiz sevgiye dikkat çekiliyor. Bosch Ev Aletleri bu Babalar Günü’nde #SevmeyeBiBaşladınMıDuramazsın diyor.

 

Yaşam kalitesini artıran Bosch Ev Aletleri ile enerji ve keyif dolu hazırlıkların ardından, “İşte dünyanın en önemli insanı, kızım geldi! Kalbimi bana getirdi. Her zamanki gibi” diyen Uraz Kaygılaroğlu Ada’yı karşılıyor. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login