2 sene önce
2 sene önce

Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın, Türkiye’nin dört bir yanında gönülleri fethetti.

Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın, durmadan ve yorulmadan şehir şehir gezmeye, vatandaşları dinlemeye devam ediyor. Son olarak Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ni karış karış gezen Aydın’a ilgi de o denli büyük oldu. Güneydoğu Gezisi ile siyasi dengeler altüst oldu desek yeridir.

 

Güneydoğu’nun hemen hemen her noktasına ulaşan, bölge halkının gönlünü fetheden Yaşar Aydın’ın cumhurbaşkanlığı artık kendi kararı değil, Anadolu halkının umudu olarak, doğal bir zorunluluk diyebiliriz. Çünkü Aydın, yaptıkları ziyaretlerle, iktidar ve muhalefete olan halkın bakış açısıyla, bıkkınlığıyla kitlelerin yeni ümidi olmayı başardı.
 

Yaşar Aydın artık milyonların gönlündeki cumhurbaşkanı oldu.
 

Gittiği her ilde, gördüğü her ilçede alkış ve dualarla karşılanan Onur İttifakı Lideri Yaşar Aydın, “aranan, özlenen, beklenen” lider sıfatını üzerine almayı hak etti. Bugüne kadar ziyaret ettiği her yerde, gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine, öğrencisine, işçisine, işsizine, iş bulmaktan umudunu kesene kadar her kesimin işaret ettiği tek isim olmayı başaran Yaşar Aydın, cesareti, konuşması, samimiyeti ve cana yakınlığı ile beklenen lider olmayı başardı. Özellikle Güneydoğu bölgesinin bereketli topraklarında yaşayan ve acılarla yoğrulan vatandaşlar Yaşar Aydın’a tam not vererek, kurtuluşu Aydın’da gördüklerini belirtti.
 

Kulaktan kulağa yayılma aşamasını geçerek artık bilinen bu gerçeğin Tüm Türkiye’yi Anadolu’nun dört bir yanını sarması da artık an meselesi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login