2 sene önce
2 sene önce

Evrencan Gündüz:” Müzisyen olmasam marangoz olurdum”

On altı yaşında müzisyenliğe başlayan ve farklı müzik türlerinden kendine has tarzını yansıtan Evrencan Gündüz, MAG Haziran sayısı için özel açıklamalarda bulundu. 

 

“ Sokak müzisyenliğinden bu yana gençliğimi özverili ve üretken kullanarak hayatımı daha verimli ve kaliteli hale getirmeye çalıştım”

 

 “Pandemi süreci benim için fırsata dönüştü”

 

“Aşk güzeldir ama insanlar, aşkı başkasına duymaları gerektiğini hissederler”

 

“Müzisyen olmasam marangozluk ya da arı yetiştiriciliği yapardım”

 

Başarılı müzik kariyeri ile isminden söz ettiren müzisyen Asım Can Gündüz’ün oğlu Evren Can Gündüz, kariyerini, gelecek hayallerini MAG okurları için anlattı. 

 

En büyük hayalinin Grammy’i kazanıp, kendisini izleyen tüm Türk gençlerine Türkçe seslenmek olduğunu belirten başarılı müzisyen, “ Dünyaya hizmet etme ve misafir olduğum bu zaman diliminde mümkün olduğunca cana dokunmak, onlara ilham olmak da en büyük hayalim” diye konuştu. “Tüm dünyada kendi dilimde müzik yapmayı hedefliyorum” diyen Gündüz, yeni single çalışması hakkında da bilgi verdi. “Müzisyen olmasaydınız hangi mesleği seçerdiniz?” sorusuna yanıt veren müzisyen, “Marangozluk, ari yetiştiriciliği, peyzaj ya da mersin balığı üzerine master yapardım” şeklinde konuştu. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login