2 sene önce
2 sene önce

CHP’li Akıllı yangının çıktığı ATB İş Merkezi’nde incelemelerde bulundu

CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, ATB İş Merkezi’nde çıkan yangını ve söndürme çalışmalarını incelemek için bölgeye gitti.
Yenimahalle ilçesine bağlı Macunköy Mahallesi'nde bulunan ATB İş Merkezi'nde yangın çıktı. Yangının çevredeki diğer iş yerlerine de sıçraması korku dolu anların yaşanmasına neden oldu. Olay yerine hızla gelen itfaiye ekiplerinin yoğun çalışmasıyla birlikte ekiplerin 6 saatlik çalışması sonucu yangın kontrol altına alındı.

 

“CAN KAYBI YAŞANMAMASI EN BÜYÜK TESELLİMİZ”

CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı da çıkan yangını ve hasar tespitini görüp incelemek üzere bölgeye gitti. Başkan Akıllı yangının çıktığı yerde yaptığı açıklamada, “ATB İş Merkezinde yangın söndürme çalışmaları devam ederken biz de bölgeye giderek incelemelerde bulunduk. ABB Başkanımız Mansur Yavaş ile belediye yetkili ve çalışanları başından beri söndürme çalışmalarını takip ediyordu. Hızlı müdahale ve özverili çalışmaları sayesinde kısa sürede yangını kontrol altına alan başta Ankara İtfaiye Daire Başkanı Salih Kurumlu olmak üzere tüm itfaiye çalışanlarını da ayrı ayrı kutluyorum. Yangında can kaybının yaşanmaması en büyük tesellimiz. Hepimize geçmiş olsun.” ifadelerini kullandı

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Paylaşın

SON DAKİKA

Pin It on Pinterest

Login